Тури в Грецію з Черкас

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Черкас 2024 ❤️ на найкращі морські курорти

Греція з Черкас

Гарячі путівки в Грецію з Черкас 2024 ❤️ на найкращі морські курорти

На кілька днів змінити звичний ритм життя та оточення. Телепортуватися до чистого солоного моря, бухтів з білим піском або золотистим пісковиком, милуватися синіми іскрами сонячних променів на морських хвилях. Тури в Грецію з Черкас дозволяють відпочити на морі зі стовідсотковою ефективністю, поєднати релакс на пляжах, захоплюючу гастроподорож та можливість доторкнутися до знакових пам'яток античності.

Відпочинок в Греції з Черкас на континентальних курортах та островах

Довга берегова лінія Греції омивається трьома морями – Егейським, Іонічним, Середземним. Щороку сотні пляжів країни отримують нагороду - Блакитний Прапор, за бездоганну чистоту води та підтримку території відповідно до найсуворіших екологічних стандартів.

Найпопулярніші напрямки турів до Греції з Черкас:

  1. Салоніки. Північ Егейського моря, зручно вирушати на екскурсію до Метеорів.
  2. Халкідіки. Три «пальці» півострова-тризуба з відмінними пляжами та сосновими гаями; оптимальний варіант для відпочинку з дітьми, пляжного релаксу, можливості побачити Афон.
  3. Аттика. Найкращі пляжі на південь від Афін на східній та західній частині півострова. Легко побачити Акрополь та Санторіні.
  4. Пелопоннес. Пляжі з чистою водою поблизу легендарної Спарти.
  5. Крит. Великий острів в Середземному морі, найкращі пляжі для відпочинку з дітьми на північному узбережжі – Ханья, Ретімно, Іракліон.
  6. Острови Іонічного моря - Корфу, Закінф, Кефалонія.
  7. Острови Егейського моря - Тасос, Лемнос, Кос, Родос, Міконос.

Перед покупкою туру до Греції з Черкас радимо вивчити опис курорту, звернути увагу на пляжі та рельєф місцевості, врахувати вік та фізичну підготовку членів родини. Нерідко готелі першої лінії розташовані високо на скелях.

Недорогі путіви в Грецію з Черкас легко купити онлайн

  • У каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрано найкращі пропозиції провідних туроператорів країни з актуальними цінами та умовами турів до Греції. Купівля турів онлайн максимально проста: вибираєте тур, погоджуєте умови, оплачуєте та отримуєте готові до роздрукування договори, квитки, ваучери. За програмами раннього бронювання ціна туру в Грецію з Черкас дешевша на 30-50%.
  • Популярні пакетні тури в Грецію з Черкас в яких турист оплачує комплексне рішення – як долетіти чи доїхати до курорту, як дістатися готелю та назад до аеропорту, де жити, яка страхова компанія допоможе профінансувати медичну допомогу в екстреній ситуації.
  • Досвідчені туристи та любителі порівнювати різні курорти обирають програму «Тільки проживання». Турагенція бронює клієнтам номери в грецьких готелях за вигідними цінами. Туристи з Черкас самі розробляють маршрут і обирають спосіб дістатися готелю в Греції.

Відпустка в Греції з Черкас: персональний підбір путівок

Ситонія чи Каламата? Кос чи Крит? Корфу чи Тасос? Для ідеальної відпустки в Греції туристи з Черкас доручають турагенції АНЕКС Тур індивідуальний підбір турів з урахуванням бюджету та особливих побажань. Знайдемо путівки в готель все включено біля піщаного пляжу, поблизу красивих бухт і дайвінг спотів, аквапарків або набережних.

Гарячі тури в Грецію з Черкас

Відпочити на найкращих курортах Середземномор'я зі знижкою до 5-15% реально. Просимо заздалегідь направити заявку на пошук гарячих турів в Грецію з Черкас менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber