Тури в Грецію із Запоріжжя

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію із Запоріжжя 2024 ❤️ ANEX Tour

Греція із Запоріжжя

Гарячі путівки в Грецію із Запоріжжя 2024 ❤️ ANEX Tour

Рідкісна можливість за одну відпустку побувати на місцях античних подій з підручника історії Стародавнього світу, побачити унікальні християнські святині, познайомитися з корисною грецькою кухнею, відпочити на одному або кількох морях, вирушити на морську прогулянку чи гори. Тури в Греції із Запоріжжя популярні в туристів: цікаво, недорого, неповторно.

Тури в Грецію із Запоріжжя: відпочинок з дітьми

Сезон стартує в травні, на дитячих курортах Греції пологі піщані пляжі, чисте море, багато зелені. Купити онлайн путівку в Грецію із Запоріжжя для відпочинку з дітьми просто: обирайте в каталозі нашого турагенції АНЕКС Тур готелі з басейнами, гірками, дитячим клубом.

Топові курорти Греції в турах із Запоріжжя для відпустки з дітьми

  1. Крит: рожевий пісок Елафонісі, бухта без хвиль Балі, пляжі Ретімно, Ханьї, аквапарки Херсоніссос, спокій Мальї;
  2. Кос: північно-східне узбережжя, пляжі Агіос Стефанос, Мармарі, Кефалос;
  3. Корфу, Закінф, Родос;
  4. Халкідікі - аквапарки в Салоніках, мальовничі пляжі Варвуру, Кассандри.

Для відпочинку з маленькими дітьми вибирайте готелі все включено без крутого рельєфу з великою територією-парком. Оцінити близькість пляжу від корпусів легко на онлайн карті з точною локацією готелю, знайдете в описі туру.

Відпустка в Греції із Запоріжжя для дайверів

Вісім морів Греції приховують тисячі підводних печер і затонулих кораблів. Понад 200 дайвінг-центрів зі школами та обслуговуванням обладнання.

Топові точки дайвінгу в Греції в турах із Запоріжжя:

  • північне узбережжя Криту, цвинтар венеціанських кораблів в Панормо;
  • багатий підводний світ ущелини Самар'я на Криті;
  • підводні тунелі бухти Лутна на Халкідіках;
  • античні скарби Агіос Георгіос та Палеокастриця острова Корфу.

Пакетні тури в Грецію із Запоріжжя: готелі все включено і міські

У пакетному турі передплачені базові витрати туристів: проїзд/переліт, трансфер, проживання, страховка. В описі туру видно категорію номера та дати відпочинку, система автоматично формує альтернативні варіанти з актуальними цінами.

Більшість готелів Греції пропонують проживання з континентальним сніданком. У вартість номера не входять шезлонги та парасольки на пляжі, включено користування басейном, релакс-зонами та спортивними майданчиками на території готелю. Оптимальний варіант для порівняння різних пляжів, подорожей на острови, екскурсій.

Готелі все включено до Греції відрізняються обсягом опцій, територією, кількістю басейнів та додатковими послугами. Такий формат підходить для повноцінного релаксу: багато комплексів розташовані у відокремлених бухтах без натовпу туристів.

Відпочинок в Греції із Запоріжжя: програма Only hotel

Дістатися Греції можна на власному автотранспорті або рейсовими автобусами. Турагенція АНЕКС Тур пропонує вигідний для активних мандрівників формат відпочинку: бронюємо тільки готель, страховку та проїзд організовуєте самостійно.

Гарячі тури в Грецію із Запоріжжя

Віза до Греції для туристів із Запоріжжя не потрібна. Варто перевірити пакет документів для виїзду за кордон: термін дії закордонних паспортів, дозвіл на виїзд дітей. Запросіть актуальні тури в Грецію з Запоріжжя в менеджера турагенції ANEX Tour прямо зараз.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber