Тури в Грецію з Ужгорода

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Ужгорода на море 2024 ❤️ найкращі пляжі Середземномор'я

Греція з Ужгорода

Гарячі путівки в Грецію з Ужгорода на море 2024 ❤️ найкращі пляжі Середземномор'я

Усього континент та острови Греції омивають 6 морів: Егейське, Фракійське, Ікарійське, Іонічне, Середземне, Критське. Тури до Греції з Ужгорода пропонують відпочинок на топових курортах країни з проживанням у рейтингових готелях. У нашому каталозі легко купити онлайн тури в Грецію туристам з будь-яким бюджетом: недорогі путівки, гарячі тури з дисконтом, путівки з проживанням в елітних резортах з приватними пляжами, басейнами і ресторанами.

Недорогі тури в Грецію з Ужгорода – пакетні пропозиції

У пакетному турі для туристів підготовлено комплексне рішення з точними датами вильоту на море та поверненням. Визначено курорт, готель та категорія номера. У ціну туру може включатись харчування, якщо готель пропонує таку опцію. З аеропорту до готелів туристів доставляють груповим трансфером. Кожен турист застрахований на якийсь час відпустки у Греції з Ужгорода.

Тури до Греції з Ужгорода – програма «Тільки проживання»

Оптимальне рішення для досвідчених туристів вони самостійно знаходять способи дістатися з Ужгорода до Греції. В онлайн каталозі туристичної агенції АНЕКС Тур клієнти знаходять вигідні варіанти проживання, наша компанія бронює номер на обрані дати відпустки.

Такий формат турів з Ужгорода в Грецію зручний туристам:

  1. немає ризику фішингу міжнародних перерахувань;
  2. готель заздалегідь підтверджує броню, овербукінгу не буде;
  3. є можливість полетіти у відпустку лоукостерами, самостійно планувати тривалість відпустки, вибирати курорти на свій смак;
  4. можна забронювати кілька готелів за маршрутом комбо-туру.

Греція з Ужгорода: персональний підбір путівок

Складно вибрати між готелем все включено на Криті, Корфу чи Халкідікі? Доручіть пошук турів до Греції з Ужгорода менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Знайдемо путівки до готелю з відмінними відгуками, біля піщаного або галькового пляжу, поблизу визначних пам'яток, портів, аквапарків, торгових центрів, природних парків, топових дайвінг спотів.

На які курорти Греції можна купити онлайн тури з Ужгорода

У каталозі турагенції АНЕКС Тур представлені пропозиції від усіх провідних туроператорів країни, список курортів та готелів постійно розширюється.

Легко знайти путівки з Ужгорода на континентальні курорти Греції:

  • Північ Егейського моря - Салоніки, три частини півострова Халкідікі - Сітонія, Кассандра, Афон;
  • Аттика - Афіни, Пірей, Порос, Ідра, Гліфада, Лавріон;
  • Пелопоннес - Каламата, Ітіліон, Каатронас, Скутарі.

Найпопулярніші тури з Ужгорода до Греції на острови Корфу, Кріт, Закінф, Родос, Тасос, Лесбос, Міконос, Кос.

При покупці туру до Греції з Ужгорода рекомендуємо уважно вивчити опис та фотографії готелю, точну локацію готелю на курорті, оцінити якість пляжу, туристичної інфраструктури.

Гарячі тури в Грецію з Ужгорода

Бронюйте пошук гарячих турів з Ужгорода до Греції з дисконтом до 15% нашим менеджерам. Просимо заздалегідь перевірити документи для виїзду за кордон. Тури в Грецію з Ужгорода незалежно від типу транспорту безвізові.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber