Тури в Грецію на літо

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію на літо 2024 ❤️ пляжний відпочинок у вашому форматі

Греція на літо

Гарячі путівки в Грецію на літо 2024 ❤️ пляжний відпочинок у вашому форматі

Ніжитись на теплому сонечку, купатися в абсолютно прозорій воді, ласувати морепродуктами ранкового улову - програма-мінімум відпустки в Греції влітку. Вигідні путівки в готелі включено і міські готелі Греції для відпустки легко купити онлайн на сайті турагенції ANEX Tour.

Тури в Грецію - погода влітку

Купальний сезон вже стартував на всіх курортах, від Халкідікі до Пелопоннесу, від Закінфу до Санторіні та Криту. Температура води у Середземному морі на курортах Греції влітку в діапазоні +21-28 ° С; Іонічне море прохолодніше на 1-2 градуси.

Температура повітря коливається від +23 до +39°С, уночі температура знижується на 5-6°С. На 1-2 градуси прохолодніше на курортах серед соснових лісів: Салоніки, Кассандра, Ситонія, Корфу. Друга половина літа з дуже високою інтенсивністю сонця оптимальна для пляжного відпочинку та поїздок до лісів Греції. Екскурсії до Афін або Кносського палацу варто перенести на інший період.

Літо в Греції без дощів, ризик короткочасних злив на приморських курортах не перевищує 2-3 дні на місяць. У другій половині літа острови в Середземному морі потрапляють в зону сильного північного вітру: чудовий час для серфінгу та кайтсерфінгу, але для відпочинку з маленькими дітьми варто обирати Халкідікі, Корфу чи Пелопоннес.

Найкращі курорти Греції з піщаними пляжами

Понад 400 пляжів Греції відзначені Блакитними прапорами за чудову інфраструктуру та безпеку води. Найкрасивіші пляжі Греції – це невеликі важкодоступні бухти в скелях.

Для відпочинку з дітьми шукайте курорти з громадськими або готельними піщаними пляжами:

 1. Крит. Елафонісі, Ієрапетра, пляжі на північному сході острова;
 2. Кос. Мармарі, Тігакі, Мастіхарі, Кардамена;
 3. Корфу. Пляжі з пологим входом у воду Айос Стефанас, Дасії;
 4. Закінф: Гаракас та Дафні (припливають черепахи);
 5. Санторіні. Рубіновий пісок Акторині, чорний вулканічний Камарі та Перісса;
 6. Афіни та Аттика. Марафон, Неа Макрі, Едем, Гліфада, Враврона;
 7. Пелопоннес. Ступа, Калогрія, Арахос, Алікес;
 8. Халкідікі та західний берег Салонік. Більшість піщаних пляжів.

Готелі все включено в Греції є, гості відпочивають на приватних пляжах з барами, басейнами та пляжними клубами. На будь-якому курорті Греції влітку пропонують морські прогулянки до пляжів на крихітних островах та купанням у відкритому морі.

Активний відпочинок влітку у Греції

 • Купуйте путівки за програмою «тільки проживання» в готелі Греції влітку, їдьте до моря своєю машиною або заздалегідь орендуйте авто на курорті. Порівняйте пляжі, подивіться на маловідомі античні пам'ятники, загляньте на грецькі ферми та виноградники.
 • Тепла прозора вода, численні підводні печери та сотні затонулих кораблів різних епох залучають влітку до Греції безліч дайверів.
 • Любителям хайкінгу рекомендуємо заздалегідь завантажити маршрути поблизу заброньованого на відпустку влітку в Греції готелю.

Головні фестивалі та свята Греції влітку

На початку літа туристи приїжджають на фестиваль Бика острова Лесбост морська театралізована битва на Гідрі. Головна подія липня – пенегірії, кілька днів найшанованіших святих. Завершують літній сезон у Греції фестивалі на Корфу, Санторіні, Криті, Лесбосі.

Гарячі тури в Грецію на літо

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб купити гарячу путівку зі знижкою до 15-20%. У пакетних турах на відпочинок у Греції влітку входить проживання, проїзд та туристична страховка. Інші деталі туру (включаючи харчування та тривалість проїзду) знайдете в картці туру нашого онлайн-каталогу.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber