Тури в Грецію на вересень

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію на вересень 2024 ❤️ пляжі, діти та ретріт

Греція на вересень

Гарячі путівки в Грецію на вересень 2024 ❤️ пляжі, діти та ретріт

Прозоре повітря, немає вітру, ласкаве море: вересень у Греції зовсім не схожий на осінь. У готелях все включено Греції з середини вересня починаються суттєві знижки, є шанс купити онлайн недорогі путівки на море та запланувати захоплюючу програму з екскурсіями, походами та морськими прогулянками.

Тури в Грецію у вересні - погода на курортах

Початок оксамитового купального сезону: температура води у морі +24-26°С, Сході Егейського моря температура води до +24°С. Температура повітря протягом доби на більшості курортів Греції у вересні становить від +25 до +33°С. Прохолодніше на 1-2 градуси в Халкідіках. Сезон вітрів закінчений, немає високих хвиль, максимальна прозорість води; можна годинами купатися в теплому морі без ризику згоріти.

Вересень в Греції: де відпочити з дітьми

Незважаючи на школу, багато батьків бажають вирушати на море до Греції у вересні: немає ризику згоріти, море тепле, погода прекрасна, працюють аквапарки, парки розваг, бюро екскурсій.

Найкращі курорти Греції для відпочинку з дітьми у вересні:

  1. Крит, курорти Ханья, Ретимно, Іракліон, Лассіті;
  2. Кос, західні пляжі неймовірної краси, але море остигає швидше;
  3. Родос. Острів із легендарною фортецею омивається двома морями, для купання дітей безпечніше вибирати пляжі без хвиль на південній, Середземноморській частині Родосу.
  4. Закінф. Безкоштовні муніципальні пляжі, приховані пляжі в бухтах та фантастичної краси Іонічне море.
  5. Корфу. Багато зелені, є аквапарк та розваги для дітлахів.
  6. Халкідіки. Вибирайте піщані пляжі з мілководдям.
  7. Пелопоннес і Аттика. Усі курорти підходять для оздоровлення дітей та цікавої екскурсійної програми.

Вересень у Греції: найкращі місця для ретриту

У вересні Грецію наповнюють групи рерит-турів та самостійні туристи у пошуках усамітнення та світогляду. Шукайте на онлайн-карті в описі туру готелі далеко від переповнених пляжів та набережних. Зверніть увагу на велнес-курорти з програмами йоги в Спарті, Арголіді, Елунді, на берегах Ситонії з видом на Афон.

Фестивалі Греції у вересні

З 1 по 15 вересня вирушайте на Фестиваль вина Анхіолос у Салоніки, паралельно проходить театральний фестиваль та міжнародний торговий ярмарок. Фестивалі збору винограду та вина проводять в Коринті та на Косі. Санторіні зустрічає міжнародний музичний фестиваль.

Що спробувати в Греції у вересні

У сезон баклажанів на столах грецьких сімей обов'язково з'являється мелицаносалата – щось середнє між закускою та соусом. На обід замовте смажений сир саганаки та лимонад. Вечорами у ресторанах подають мусаку – класичну з м'ясним фаршем або веганську. На десерт після дня активного відпочинку сміливо замовляйте галактобуреко – тістечко з ніжним кремом.

Гарячі тури на вересень в Грецію

Телефонуйте менеджерам турагентства АНЕКС Тур. Допоможемо швидко знайти гарячі путівки до готелю з красивими пляжами, концептуальними СПА-програмами, далеко від натовпів туристів або в центрі бурхливого нічного життя грецьких курортів.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber