Тури в Грецію на липень

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію на липень 2024 ❤️ панегірії та дайвінг

Греція на липень

Гарячі путівки в Грецію на липень 2024 ❤️ панегірії та дайвінг

Сонце світить постійно, температура води в морі максимально комфортна, час вечері плавно перетікає на пізній вечір. Цікавий відпустку в Греції в липні можна провести в фешенебельному готелі все включено або готелю зі сніданками, прекрасні враження гарантовані незалежно від бюджету. На сайті турагенції АНЕКС Тур можна купити онлайн гарячий тур в Грецію.

Відпустка в Греції у липні - погода на курортах

По всій території країни спекотна погода до +33-35°С, вночі до +28°С, найхолодніше на острові Тасос та курортах півострова Халкідікі. Температура води до +24-27°С - прекрасні умови для снорклінгу, дайвінгу, навчання дітей плавання. Висока інтенсивність сонця, потрібні головні убори, рашгарди та косметика з УФ-захистом 30+. Біля моря ночами відчувається висока вологість, захопіть 2-3 комплекти купальників та пляжних нарядів.

Липень в Греції – сезон вітрів Мелтемі на островах Егейського моря: архіпелаг Кіклади, Крит, Родос. Вітер майже непомітний в Іонічному морі, на островах Закінф та Корфу.

Чим зайнятися на відпочинку в Греції у липні

Не найкращий час для вивчення античних пам'яток: багато туристів і дуже спекотно. Рекомендуємо морські розваги: яхтинг, короткі морські круїзи грецькими островами, поїздки на пляжі крихітних островів в Іонічному та Середземному морі. Популярний в липні у Греції дайвінг.

Топові дайв-споти Греції:

  1. Судно, що затонуло - Санта-Марія, Санторіні;
  2. Слонова печера, Крит;
  3. Блакитні печери, Закінф;
  4. Райський риф - Міконос;
  5. Печери Ентоні Куїнна, Родос;
  6. Палеокастриця, Корфу;
  7. Рифові стіни для фрідайвінгу на Аморгосі, архіпелаг Кіклади;
  8. Риф Коккінокастро, Алоніссос.

Свята та фестивалі Греції в липні

На будь-якому курорті та селах з 17 по 27 липня святкують панегірії – дні святих, на честь яких мешканці влаштовують масові ходи, ярмарки та етно-шоу на головних площах; частують туристів традиційними грецькими стравами. Щодня липня в Греції можна провести на новому фестивалі – всі курорти та острови влаштовують для туристів свята з театралізованими виставами, ярмарками, дегустаціями та нічними шоу. Найцікавіші фестивальні маршрути – Акрополь, античний амфітеатр в Епідаврі, Каламату, Санторіні, Патрі, Лесбосі, Кріт.

Греція на липень: чим поласувати

У спекотний літній день немає нічого кращого за холодне цацики – суміші йогурту зі свіжими огірками та зеленню. На обід замовте грецький салат. На пляжі рятує холодний кавун та лимонад із місцевих лимонів. Увечері ресторани заманюють туристів ароматами сувлаки – смаженого на грилі м'яса із пряними травами. У приморських ресторанах подають улов дня – смажену морську рибу чи кальмарів із лимонно-масляною заправкою ладолемоно.

Гарячі тури в липні до Греції

Замовте підбір гарячих путівок на острови і континентальну частину Греції в липні. Знайдемо готелі все включено для відпочинку з дітьми, недорогі путівки поблизу поромних причалів, набережних, аквапарків, СПА-центрів.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber