Тури в Грецію з Луцька

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Луцька 2024 ❤️ на курорти трьох морів

Греція з Луцька

Гарячі путівки в Грецію з Луцька 2024 ❤️ на курорти трьох морів

Іонічне, Егейське чи Середземне море обирає ваша родина для відпустки в Греції з Луцька цього року? Щороку туроператори розширюють географію курортів та готелів, є можливість дістатися на відпочинок в Греції наземним транспортом та літаками з безпечних аеропортів.

Дешеві тури в Грецію з Луцька легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур

У нашому каталозі доступні тури в Грецію з Луцька від різних туроператорів. За допомогою пошукової системи легко знайти тури в готелі все включено з басейнами, на першій лінії від моря або з дитячим клубом.

Для покупки путівок до Греції з Луцька достатньо:

  1. вибрати тур в каталозі;
  2. узгодити з менеджерами турагенції АНЕКС Тур умови поїздки;
  3. дочекатись підтвердження готелем бронювання номера;
  4. сплатити путівки зручним способом;
  5. роздрукувати готові документи для відпочинку за кордоном: ваучери, квитки, страхування.

Види турів - відпустка в Греції з Луцька

Більшість путівок забезпечує відпочинок на морі без екскурсійної програми. Вибирайте оптимальний формат туру:

  • пакетний з уже включеними в ціну прямим перельотом чи проїздом, трансфером в Греції, проживанням та страховкою;
  • «Тільки проживання» – наша компанія бронює номер у готелі, туристи самостійно розробляють способи проїзду до готелю.

Рекомендуємо пакетні тури для спокійного пляжного відпочинку в Греції з Луцька, відпустки на островах, відпочинку з дітьми або на незнайомому курорті. Програму «Тільки проживання» в Греції обирають туристи з Луцька з власним транспортом чи досвідом самостійних подорожей.

Відпочинок в Греції з Луцька: найкращі курорти

Туристи можуть обирати курорти на узбережжі трьох морів. Основні напрямки на континенті – Халкідікі, три вузькі півострова з пляжами на півночі Егейського моря; Салоніки, найближчий курорт до легендарних Метеорів; Аттика та Пелопоннес з численними археологічними заповідниками на місці античних міст.

Тури з Луцька на острови Греції дозволяють відпочити на Криті, Корфу, Закінфі, Родосі, Косі, Міконосі, Тасосі, Лесбосі, Санторіні. На великих островах є власні аеропорти, в ціну туру Грецію з Луцька включений прямий авіапереліт.

Греція з Луцька: персональний підбір путівок

Швидко знайти найкращу пропозицію для відпустки допоможе список актуальних турів в Грецію з Луцька, складений менеджерами турагентства АНЕКС Тур. У персональному пошуку враховуємо бюджет, формат відпустки, оптимальний маршрут та плани на відпустку. Знайдемо путівки до Греції з Луцька з проживанням в готелі все включено, з дитячою чи дорослою концепцією, поблизу пляжів з Блакитними прапорами, поромних переправ чи аквапарків.

Раннє бронювання турів до Греції з Луцька

Заощадити до 50% ціни путівки на відпочинок в Грецію з Луцька реально за програмами раннього бронювання. Оплата путівок за кілька місяців до початку відпустки заощаджує бюджет та дає можливість забронювати номер в готелях з найвищим рейтингом. На початок високого сезону такі готелі знаходяться на стопі.

Гарячі тури в Грецію з Луцька

Акційні, відмовні та гарячі тури до Греції з Луцька розкуповують швидко. Шанси заощадити до 15% ціни путівки збільшуються, якщо залишити заявку на пошук гарячого туру менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber