Тури в Грецію з Яссів

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Яссів 2024 ❤️ на курорти трьох морів з АНЕКС Тур

Греція з Яссів

Гарячі путівки в Грецію з Яссів 2024 ❤️ на курорти трьох морів з АНЕКС Тур

1400 островів, 13676 км берегової лінії, узбережжя Іонічного, Середземного та Егейського морей, найвища концентрація античних пам'яток – відпустку в Греції варто запланувати цього сезону. Вигідні путівки до Греції з Ясс на сайті турагенції АНЕКС Тур представлені провідними туристичними операторами країни.

Як дістатися в аеропорт Ясс для вильоту на відпочинок в Грецію

З України до румунського аеропорту Яси можна дістатися поїздом з пересадками чи прямими автобусами з різних обласних центрів. Середній час в дорозі від 6 до 15 годин. Від залізничного вокзалу Ясс до аеропорту 7 км, курсують спеціальні автобуси, їхати 20 хвилин. Ціни на таксі можна порівняти з українськими.

Недорогі тури до Греції з Яссів вигідно купити онлайн

Вся комунікація онлайн та в месенджерах. Туристи самостійно обирають тури або замовляють індивідуальний підбір путівок з Ясс в Грецію менеджерам турагенції АНЕКС Тур.

Наша компанія щодня актуалізує базу даних турів, приймає та обробляє заявки, бронює номер в готелі на вибір клієнта та місця на авіарейси з Ясс до Греції та назад. Врахуємо особливі побажання: вид на море, подорож з домашнім улюбленцем чи святкування дня народження на морському курорті.

Документи для подорожі туристи отримують на електронну пошту та роздруковують самостійно:

  1. Авіаквитки з правом провезення багажу та ручної поклажі за нормами авіаперевізника.
  2. Ваучер на груповий трансфер аеропорт-готель аеропорт у Греції.
  3. Ваучер на розміщення в готелі; вказано назву готелю, зона (якщо є зонування), категорія номера, вид, тип харчування (якщо тель все включено або зі сніданками).
  4. Туристична страховка на весь час відпустки.

Менеджери турагенції АНЕКС Тур забезпечать інформаційну підтримку туристів до вильоту в Грецію з Ясс та під час відпустки.

Топові курорти Греції в турах з Ясс

Політна програма змінюється щосезону. Туроператори формують пакетні пропозиції з відпочинком на морі в Греції з Ясс з урахуванням туристичних трендів.

Популярні курорти Греції:

  • Егейське море – Салоніки, Халкідікі, Лемнос, Тасос;
  • Середземне море – узбережжя Аттики та Пелопонесу, острови Міконос та Кріт (курорти Ханья, Іракліон, Ретімно, Лассіті);
  • перлини Іонічного моря – острови Корфу (Керкіра) та Закінф.

Греція – лідер за кількістю пляжів з Блакитними прапорами за бездоганну чистоту моря та пляжів. Влітку між континентальною частиною Греції та островами активне поромне сполучення. Під час туру з Ясс до Греції туристи мають можливість побачити найкрасивіші бухти на безлюдних островах.

Персональний підбір путівок з Яссів до Греції та гарячі тури

На замовлення менеджери турагентства АНЕКС Тур складають список путівок в актуальними датами та цінами в готелі з басейнами та спа-центрами, готелі все включено та дешеві готелі біля пляжів, готелі для дорослих та з активною дитячою анімацією. Гарячі тури з Ясс в Грецію коштують на 10-15% дешевше, для замовлення такого туру рекомендуємо заздалегідь перевірити готовність документів для виїзду за кордон.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber