Тури в Грецію з Кропивницького

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Кропивницького на море 2024 ❤️ відпочинок на континенті та островах

Греція з Кропивницького

Гарячі путівки в Грецію з Кропивницького на море 2024 ❤️ відпочинок на континенті та островах

Континентальні та острівні курорти Греції в турах з Кропивницького представлені у нашому онлайн каталозі пропозиціями від провідних туроператорів країни. Знайти та купити онлайн найвигідніші тури в Грецію з Кропивницького за допомогою сайту турагенції АНЕКС Тур дуже просто.

Топові курорти Греції в турах з Кропивницького

У нашому каталозі список путівок в Грецію представлений у вигляді експрес-карток з найважливішою інформацією про тур. Крім ціни, способу проїзду, тривалості відпустки та назви готелю в турі в Грецію з Кропивницького вказаний курорт, острів або півострів Греції.

Купальний сезон, пляжі та рівень сервісу на різних грецьких курортах відрізняються:

  1. Півострів Халкідікі та Салоніки. Егейське море, найкоротший купальний сезон, піщані пляжі, безліч готелів все включено.
  2. Північно-східні острови Егейського моря - Тасос, Хіос, Лемнос, Лесбос славляться розкішними пляжами від чудової пляжної інфраструктури.
  3. Острів Аттика обирають шанувальники історичних екскурсій; вздовж західного узбережжя чимало хороших піщаних пляжів.
  4. Кікладські острови славляться своїми чудовими пляжами, фешенебельними резортами і приголомшливими заходами сонця. Найвідоміші острови – Міконос, Наксос, Андрос.
  5. Півострів Пелопоннес – готовий посібник з історії Стародавню Грецію, міста Спарта, Олімпія, Мікени.
  6. Кос, Родос, Кріт – відомі острови з численними курортами, довгий купальний сезон, чудове транспортне сполучення.

На всіх курортах Греції туристи з Кропивницького можуть купити екскурсії в античні міста, гастротури, одноденні круїзи безлюдними островами, морські прогулянки з купанням у відкритому морі та рибалкою.

Пакетні тури на відпочинок в Грецію з Кропивницького

Готове рішення для безтурботної відпустки на море: основні витрати туристів вже сплачено. У вартість пакетного туру в Грецію з Кропивницького входить проїзд або переліт прямим рейсом на грецький курорт і назад, проживання в готелі. Груповий трансфер з аеропорту в готелі та назад, страховка туристів. У якому номері жити та як харчуватися, зазначено в описі туру.

Екскурсії до пакетних пляжних турів з Кропивницького в Грецію не включено. Якщо готель з сніданками та без власного пляжу, ці витрати туристам потрібно включити до бюджету відпустки додатково.

Програма «Тільки проживання» в турах з Кропивницького до Греції

Турагенція АНЕКС Тур за дорученням туристів забезпечує бронювання та безпечну оплату номера в вибраному готелі. Як доїхати або долетіти до курорту, туристи вирішують самостійно.

Гарячі тури в Грецію з Кропивницького

Отримайте можливість купити онлайн гарячий тур в Грецію з Кропивницького з дисконтом до 5-15%. Хочете дізнатися про вигідні знижки першими? Замовляйте пошук гарячого туру в нашій турагенції АНЕКС Тур.

Раннє бронювання турів до Греції з Кропивницького на море

Оптимальний вибір завбачливих туристів. За програмою раннього бронювання є можливість купити путівки в Грецію з Кропивницького за ціною до 50% дешевшими за сезонні ставки. Друга перевага – доступні найрейтинговіші готелі з чудовими пляжами та сервісом.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber