Тури в Грецію з Івано-Франківська

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Івано-Франківська 2024 ❤️ відпочинок на морських курортах

Греція з Івано-Франківська

Гарячі путівки в Грецію з Івано-Франківська 2024 ❤️ відпочинок на морських курортах

Білі будинки на тлі синього моря, прозора морська вода, аромат свіжоприготовлених морепродуктів, смак тонких вин – розкішний відпочинок у Греції з Івано-Франківська можна насолоджуватися нескінченно. Побачити Афіни, Санторіні, Спарту та Кріт можна цього літа. Недорогі тури в Грецію легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Дешеві тури в Грецію з Івано-Франківська від провідного туроператора країни

У нашому онлайн каталозі зібрані всі актуальні пропозиції з відпочинком на курортах Греції для туристів з Івано-Франківська: авіатури чартерними та регулярними рейсами, групові та індивідуальні поїздки наземним транспортом.

Пляжні тури до Греції з Івано-Франківська не включають екскурсійну програму, це максимально гнучке та вигідне рішення відпустки на море. На кожному курорті місцеві турбюро пропонують десятки цікавих маршрутів: Метеори, Афон, Афіни, Олімпія, Дельфи, сноклінг та купання в бухтах безлюдних островів, морські круїзи по архіпелагах, гастротури на виноробні, до виробників оливкової олії та крафтові сирів; шопінг турів.

Два основні варіанти турів в Грецію з Івано-Франківська:

  • Пакетний. У комплексній пропозиції ціна путівки включає проїзд/переліт, трансфер до готелю (груповий), розміщення у готелі (номер та тип харчування вказані у картці туру); поліс туристичного страхування для туристів.
  • Тільки проживання. Турагенція АНЕКС Тур замовляє та оплачує номер у конкретному готелі на вибрані туристами дати. Переліт чи проїзд на курорт з Івано-Франківська до Греції туристи планують самостійно.

Відпочинок в Греції з Івано-Франківська: три моря, сотні островів, тисячі курортів

Егейське, Іонічне, Середземне море омивають береги континенту та островів Греції. Уздовж найдовшого європейського морського узбережжя туристів приймають тисячі готелів все включено, сімейних готелів, комплексів концепції 16+, недорогих готелів та резортів преміум-класу.

Топові курорти трьох морів Греції у турах з Івано-Франківська:

  1. Егейське море. Салоніки, три півострова Халкідікі, півострів Аттика з Афінами: острови Лемнос, Тасос, Родос, Лесбос, Кос, Наскос, Тіра (Санторині).
  2. Середземне море. Курорти Пелопоннесу, античні міста Спарта та Олімпія; острів Кріт з курортами Ханья, Ретімно, Іракліон.
  3. Іонічне море. Східна частина Пелопоннесу, острови Керкіра (Корфу), Кефалонія, Закінтос (Закінф).

Персональний підбір туру до Греції з Івано-Франківська допоможе швидко знайти оптимальний варіант відпочинку з урахуванням бюджету відпустки та основних планів відпочинку. У турагенції АНЕКС Тур знайдуть путівки до рейтингових готелів на першій лінії, з власним пляжем, дитячою концепцією, басейнами. Врахуємо рельєф місцевості, вік туристів, захоплення членів сім'ї.

Раннє бронювання та гарячі тури в Грецію з Івано-Франківська

Найкращі способи заощадити на ціні путівок в Грецію з Івано-Франківська без втрати якості туристичного сервісу. Купівля туру за умов раннього бронювання заощаджує від 10 до 50% вартості путівки. Відмовні, акційні та гарячі тури продають зі знижкою до 5-15%.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber