Тури в Грецію восени

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію восени 2024 ❤️ пляжі та море вражень

Греція восени

Гарячі путівки в Грецію восени 2024 ❤️ пляжі та море вражень

Немає спеки, тепле море, солодкий виноград: осінь в Греції ідеально підходить для спокійного пляжного відпочинку та насиченої екскурсійної програми. На сайті турагенції АНЕКС Тур за програмою пораненого бронювання легко купити онлайн путівки в Грецію на острови та континентальні курорти.

Погода на курортах - відпочинок в Греції восени

 • Погода в Греції восени відрізняється: на початку осінь найспекотніший клімат на континентальній частині, діапазон температур +25-31°С, на Криті на 1-2 градуси прохолодніше, на пляжах півострова Халкідікі діапазон температури повітря +20-29°С. Температура води на всіх пляжах Греції у першій половині осінь в межах +25-21°С.
 • Наприкінці осені найтепліше місце в Греції - острів Кріт: температура повітря +14-18°С, на континенті +10-19°С, в районі міста Салоніки повітря прохолодне, +7-15°С. Загалом за три місяці осінь в Греції температура повітря опускається на 10-14 градусів. Температура води в Греції восени дозволяє купатися скрізь: Крит +19-22°С, Афіни +18-21°С, Салоніки +16-19°С.
 • Імовірність опадів восени у Греції поступово зростає з 7-10 до 25%. Кількість опадів в першій половині осені в Греції незначна -4-20 мм, до листопада за місяць випадає до 50-60 мм опадів.

Чим зайнятися на морі в Греції восени

Пляжі працюють, купальний сезон продовжується. У районі великих курортів легко взяти на прокат спорядження для бодібордингу або віндсерфінгу. До середини осені в Греції продовжується активний сезон для шанувальників дайвінгу.

Топові дайвінг споти осінньої Греції:

 1. підводні печери острова Хіос, 40м;
 2. Слонова печера на Кефалонії, 25м;
 3. кораловий риф Спіналонга, Крит, 30м;
 4. кальдера вулкану на Санторіні, 30м;
 5. рифова Стіна острова Родос, 40м.

Включіть у програму відпустки на море в Греції восени мандрівку на безлюдні острови поромом або на яхті, купання у відкритому морі, морську риболовлю.

Тури на осінь в Греції: чим зайнятися на відпочинку

Суха тепла осінь в Греції – ідеальний час для знайомства з численними археологічними та біосферними заповідниками країни. Топові екскурсії осінньої Греції: Афіни, Спарта, Олімпія, Метеори, Кріт, Санторіні, Корфу, Наксос. Шанувальники хайкінгу досліджують каньйон Вікос, і мости Загори, піднімаються на гору Олімп, гуляють стежками Пеліона, Тайгета, Самарійської ущелини на Криті.

Свята та фестивалі Греції восени

 • 28 жовтня – день ОХІ на згадку про відмову грецького народу співпрацювати з італійськими військами під час Другої світової війни; проходять військові паради та концерти.
 • 17 листопада – маніфестації в Афінах на згадку про опір військової хунті.

Осінні фестивалі та змагання Греції:

 • на початку осені – арт-фестиваль на Санторіні; музичний форум Європейська поліфонія на Родосі; фестиваль анімаційних фільмів ANIMASYROS на Сіросі; фісташковий фестиваль на острові Егіні поблизу Афін; напівмарафон на Міконосі.
 • у другій половині осені музиканти з усього світу приїжджають на острів Тірос; по всій країні відбуваються фестивалі каштанів; на Санторіні відзначають свято виноробства, на Криті у місті Агіа Варвара відбувається фестиваль капусти; в Едесі гостей пригощають Ципур (місцевий алкоголь).

Гарячі тури до Греції восени на море

Варто замовити заздалегідь менеджерам турагенції АНЕКС Тур пошук гарячого туру в Грецію на осінь: ціна путівки на 10-20% дешевше, враження від відпустки ціни не мають.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber