Тури в Грецію з Харкова

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію з Харкова 2024 ❤️ відпустка на морських курортах

Греція з Харкова

Гарячі путівки в Грецію з Харкова 2024 ❤️ відпустка на морських курортах

Декілька днів на грецькому узбережжі здатні швидко відновити сили та творчу енергію. Подаруйте собі справжню відпустку на море з прозорою водою всіх відтінків сапфірів, яскравим сонцем, солоним бризом, щедрими порціями страв у приморських тавернах та особливим відчуттям безтурботності. Тури до Греції з Харкова на континентальні курорти та острови легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Недорогі тури в Грецію з Харкова: найкращі пляжі Салоніки та Халкідіки

Найближчі до Харкова континентальні курорти Греції розташовані на півночі Егейського Моря, сюди можна дістатися наземним транспортом та літаком. Тут прохолодніше, дітям не потрібна акліматизація, створено чудову туристичну інфраструктуру. Блакитними прапорами нагороджено понад 40 пляжів. У Салоніках за чистоту моря удостоєні Блакитного Прапору пляжі Агіа Тріада, Нео Епіватес, Термаїкос.

Топові пляжі з Блакитними прапорами трьох частин півострова Халкідікі:

  1. Афон - Аристотелі, Скеля, Неа Рода, Ієрісос;
  2. Ситонія - Агіос Ніколаос, Метаморфосі, Тріпотамос, Тороні, Сарті;
  3. Кассандра - Афітос, Каліфея, Поліхроно, Ханіоті, Сівірі, Неа Скіоні.

Любите зустрічати світанки чи проводжати сонце під час заходу сонця? При покупці туру в Грецію з Харкова на пляжі Халкідікі заздалегідь вивчіть карту та отримуйте максимум вражень від відпустки на море.

Греція з Харкова: найкращі пляжі Аттики та Пелопоннесу

  • Пляжі з Блакитними Прапорами в Аттиці здебільшого сконцентровані на західній частині півострова на південь від Пірея – Гліфада, Варі, Лагонісі. На східному узбережжі Аттики найкращі пляжі в Луці, Прасії, Авлаки.
  • Півострів Пелопоннес може похвалитися чудовими пляжами: Патри, Філії, Асопоса, Еліки, Каламати, Монемвасія.

Відпочинок в Греції з Харкова: курорти на островах

Крит, Родос, Корфу, Закінф, Лесбос, Лемнос, Кос, Тасос, Тіра (Салоніки) – це лише частина островів Греції, на які реально знайти вигідні тури з Харкова. Туристичні напрямки постійно розширюються, доступні тури з прямими перельотами на острови Середземного, Іонічного та Егейського морів.

Путівки в Грецію з Харкова: як купити онлайн

На сайті турагенції АНЕКС Тур зроблено пропозиції від провідних туроператорів. Система пошуку допомагає швидко знайти тури до Греції з Харків з проїздом наземним транспортом та вильотом з різних аеропортів. Порівнюйте ціни, курорти, умови проживання. Після підтвердження покупки туру онлайн з вами зв'яжуться менеджери турагенції АНЕКС Тур для оформлення документів.

Стовідсоткова оплата туру відбувається після того, як грецький готель підтвердить бронювання номера на вибрані дати відпустки.

Види турів в Греції з Харкова:

  • Пляжні пакетні. У ціну включено переліт/проїзд, груповий трансфер в Греції, проживання, страховка.
    «Тільки проживання» Туристи самі дістаються курорту. Турагенція бронює за вигідними цінами номер в рейтинговому готелі.
  • Більшість турів в Грецію з Харкова не входять до ціни екскурсійної програми. Харчування включено, якщо це передбачено концепцією готелю, включено, напівпансіону або проживання зі сніданками.

Гарячі тури в Грецію з Харкова

Шанс заощадити на путівці до 5-15%, обрати готель вищої категорії або на статусному курорті. Для замовлення гарячого туру в Грецію з Харкова просимо безпосередньо зв'язатися з командою АНЕКС Тур – ситуація змінюється щогодини.

Раннє бронювання турів до Греції з Харкова

Вибір досвідчених мандрівників: гарантія відпочинку в найкращих готелях за цінами з дисконтом до 30-50%.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber