Тури в Грецію з Житомира

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі тури в Грецію з Житомира 2024 ❤️ купівля путівок онлайн

Греція з Житомира

Гарячі тури в Грецію з Житомира 2024 ❤️ купівля путівок онлайн

Акрополь в Афінах чи палац Міноса на Криті? Бухти Закінфа чи фортеці Родосу? Фантастичні пейзажі Корфу чи захід сонця на Санторіні? Тури до Греції з Житомира допомагають здійснити мрію без особливих зусиль: основні опції подорожі з відпочинком на морі сформовані в пакетні тури, які за кілька хвилин можна купити онлайн в каталозі ANEX Tour.

Формат відпустки визначає вибір курорту в Греції в турах із Житомира

Авіапереліт в Афіни, Салоніки або на Кіпр автоматично наближає туристів до різних визначних пам'яток Греції:

  1. античні пам'ятки та цвинтарі затонулих кораблів;
  2. цікаві хайкінг-маршрути горами, вздовж узбережжя, на вершини вулканів;
  3. парки розваг, аквапарки, пляжі з блакитними прапорами;
  4. оливкові та апельсинові гаї, мідійні ферми, виноробні, крафтові сироварні.

В описі туру є назва курорту, детальну інформацію про різні курорти Греції читайте тут.

Відпочинок в Греції з Житомира: готелі «ліжко та сніданок»

За абревіатурою ВР ховається стандартна європейська концепція готельного сервісу: турист оплачує номер та сніданок, користується басейном, миє отримати консультацію про найближчі пляжі, пірси та ринки на ресепшн. Прекрасний шанс вивчити околиці курорту, порівняти авторську кухню найближчих ресторанів, активно відпочивати.

В описі туру зверніть увагу - чи входить в ціну номера сейф, кондиціонер, міні-бар. Ціна люкса з видом на море на 40-150% вище за номер твін або дабл.

Тури до Греції з Житомира: готелі все включено

Формат зручний для сімей з дітьми, пенсіонерів, туристів, які потребують повноцінного спокійного відпочинку. У ціну путівки з Житомира до Греції входить харчування «шведський стіл», напої в барах, використання парасольок та шезлонгів на пляжах, спортивної інфраструктури, відпочинок в аквапарках.

Готелі вищої категорії нерідко мають в назві приставку de lux, часто розташовані далеко від туристичних місць, у секретних бухтах на островах.

Путівки в Грецію з Житомира для відпустки з дітьми

Рельєф більшості грецьких курортів каскадний, з коляскою прогулянкою гуляти складно. Для безпечного відпочинку потрібен піщаний пляж, рятувальники, тіньові навіси, близькість корпусів готелю, зелень, дитяче меню в ресторані. Менеджери турагенції АНЕКС Тур під запит складають персональний список турів до Греції з Житомира на найкращі пляжі Кіпру, Халкідікі, Корфу, Пелопонесса, Закінфа.

Гарячі тури в Грецію з Житомира

Путівки на відпочинок в Греції зі знижкою доступні в каталозі, найдешевші тури на початку переліку. Подайте заявку менеджеру турагенції АНЕКС Тур на викуп гарячого туру в Грецію з Житомира - отримайте актуальні пропозиції.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber