Тури в Грецію на червень

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки в Грецію на червень 2024 ❤️ острови, аквапарки та традиції

Греція на червень

Гарячі путівки в Грецію на червень 2024 ❤️ острови, аквапарки та традиції

Відмінна літня відпустка на найчистіших пляжах, цікаві екскурсії та морські прогулянки. Купити онлайн путівки для відпочинку в Греції у червні зручно на сайті турагенції АНЕКС Тур. Персональний підбір турів до найкращих готелів Греції незалежно від курорту замовляйте в менеджерів нашої турагенції.

Тури в Грецію в червні - погода на курортах

Погода червня в Греції є прийнятною для українців: температура повітря рідко перевищує +30°С, температура води в морі +21-24°С. Вночі температура опускається на 7-8 градусів, вечорами приємно гуляти набережними. Чудова погода для екскурсій, рівної засмаги та морських прогулянок: немає сильного вітру та хвиль, ризик дощу від 0 до 4 днів залежно від регіону.

Червень – час відпустки на островах Греції: на 2-3°С тепліше на Криті та Родосі, починається активний пляжний сезон на Закінфі та Корфу, температура води тут на 1-2 градуси нижча.

Червень в Греції: відпочинок з дітьми

Поки немає справжньої спеки, варто купити путівки в готелі Греції з басейнами, ближче до пляжів та аквапарків. Найкращі аквапарки Греції:

  1. Waterpark, Фалираки, Родос;
  2. Water Village, Закінф;
  3. AquaPlus, Херсоніссос, Кріт;
  4. Aqualand, Агіос Іоанніс, Корфу.

Більшість курортів Халкідікі, Криту та Корфу пропонують повноцінну інфраструктуру для відпочинку з дітьми: тематичні парки, ігрові майданчики, дитяча анімація, дитяче меню в ресторанах.

Острови Греції в червні

Поромне сполучення забезпечує швидке переміщення туристів між островами Греції. Включіть у плани відпустки у червні в Греції фотосесію на Санторіні, прогулянки Корфом та Критом. Мешканці Греції вважають за краще відпочивати на пляжах Лефкади, Гаксоса, Криту та Закінфа.

Свята та фестивалі Греції у червні

Шумно святкують греки в червні День Святого Іоанна: багаття, танці, частування. Обов'язковий елемент свята – свіжі букети орегано. Три дні Греція у червні святкує Агіос Пневматос, квитки на пороми розкуповують за місяць. День літнього сонцестояння (Європейський День музики) Греція відзначає концертами.

На Лесбосі курорт Агіа Параскеві три дні відзначає Фестиваль Бика. В останні дні червня традиційно проходить Тиждень військово-морського флоту; справжню морську битву показують на фестивалі Міауліса на Гідрі. Багато курортів влаштовують фестивалі квітів.

Греція на червень: що смачного спробувати

Порівняйте кілька варіантів класичної долмади - з різними начинками, з виноградним листям і листям мангольду. У традиційний сет закусок мезе обов'язково включають маринованих восьминогів зі свіжим риганом - орегано. Попросіть на ринку справжній чебрецевий мед, в Греції його часто їдять із йогуртом на сніданок. Не уявляєте день без супу – замовляйте легкий курячий авголемоно. Фруктові лавки радують різними сортами вишні та грейпфрутів.

Гарячі тури червня в Грецію

Відпочиньте зі знижкою до 20% на найкращих курортах Греції. Готелі все включено пропонують відпочинок з харчуванням та користуванням пляжами. Гарячі путівки в Грецію в червні запитуйте у менеджерів турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber