Тури в Грецію з Варшави

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі тури в Грецію з Варшави ❤️ пляжний відпочинок 2024

Греція з Варшави

Гарячі тури в Грецію з Варшави ❤️ пляжний відпочинок 2024

Античні пам'ятки Афін, бірюзове море Корфу, романтика Санторіні, сосни Халкідікі, таємниці Афона: відпочинок в Греції з Варшави – справжній феєрверк емоцій. Турагенція ANEX Tour акумулює актуальну інформацію про пакетні релакс та екскурсійні тури для українців з вильотом з аеропортів Варшави.

Як купити онлайн тур з Варшави в Грецію на сайті турагенції ANEX Tour

Проста система пошуку пропонує вибрати грецький курорт, аеропорт й дати вильоту, тривалість відпочинку. Автоматично програма формує список актуальних путівок із зазначенням концепції харчування, рейтингу готелю, фотографій, реальних відгуків туристів.

Чому тури в Грецію з Варшави від ANEX Tour мають попит:

 • продумана організація подорожі на кожному етапі;
 • ексклюзивні пропозиції готелів; широкий номерний фонд;
 • надійні партнери - авіаперевізники, компанії, що приймають, страховики;
 • програма польотів подовжує час перебування на відпочинку.

У каталозі виділені екскурсійні тури, групові подорожі, круїзи, відпочинок на морі. Менеджери ANEX Tour за запитом формують список гарячих путівок в Грецію з Варшави оптимальних варіантів відпочинку з дітьми, віддаленої роботи, готелів з концепцією все включено.

Що входить в ціну пакетного туру в Грецію з Варшави

Пакетні тури вибирають туристи для першої подорожі до незнайомої країни, знайомства з новими курортами, відпочинку у найкращих готелях. Турагенція ANEX Tour розробляє оптимальні програми бюджетної та VIP відпустки в Греції з вильотом з Варшави.

Ціна пакетного туру на відпочинок в готелі Греції з вильотом із Варшави включає:

 1. проживання та харчування в грецькому готелі на континенті або островах згідно з обраною концепцією;
 2. переліт з Варшави до найближчого до курорту аеропорту Греції і назад;
 3. перевезення до 15 кг багажу і до 5 кг ручної поклажі на одного пасажира;
 4. туристична медична страховка на весь термін дії путівки з моменту вильоту;
 5. груповий трансфер з аеропорту Греції до готелю та назад.

Після підтвердження готелем бронювання номера турист отримує на електронну пошту повний пакет документів для відпустки в Грецію з вильотом із Варшави: ваучери на розміщення в готелі та трансфер, авіаквитки, страховий поліс. Купівля путівок доступна в Україні та за її межами.

Путівка на пляжний відпочинок до Греції з Варшави не включає транспортні витрати для переїзду в аеропорт Варшави, оплату екскурсій, харчування поза готелем, водні активності, послуги стилістів, масажу, СПА.

Екскурсійні тури в Грецію з Варшави включають оплату базових екскурсій, проживання та харчування згідно з програмою поїздки. Громадянам України на час перебування на території Польщі буде потрібна короткострокова туристична страховка, її легко купити онлайн.

Які курорти Греції доступні українцям з вильотом із Варшави

Актуальна карта турів – на сайті турагенції ANEX Tour. У топі відпочинок в готелях Афін, Аттики, Халкідікі. Комбіновані тури передбачають знайомство з островами Родос, Санторіні, Корфу, Крит. В індивідуальних турах менеджери ANEX Tour допоможуть розробити персональний ознайомчий, гастрономічний, оздоровчий маршрут у будь-який район Греції.

Як дістатися до аеропортів Варшави для вильоту до Греції

У столиці Польщі два міжнародних аеропорти:

 • Lotnisko Chopina w Warszawie;
 • Port Lotniczy Warszawa/Modlin.

Транспортна мережа з'єднує обидва аеропорти з центром Варшави, залізничними станціями та автобусними терміналами. Точний пункт вильоту вказаний в авіаквитках.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber