Тури в Грецію з Бухареста

+3 дні

Курорти Греції

Гарячі путівки на море в Грецію з Бухареста 2024 ❤️ ANEX Tour

Греція з Бухареста

Гарячі путівки на море в Грецію з Бухареста 2024 ❤️ ANEX Tour

Іонічне, Егейське, Критське, Левантійське чи Середземне море? Перед покупкою туру до Греції з Бухареста варто порівняти особливості різних курортів на континентальній та острівній частині країни з береговою лінією 13 776 кілометрів. Вигідні гарячі путівки в Грецію від найкращих туроператорів країни можна купити онлайн на сайті турагенції ANEX Tour.

Відпочинок в Греції з Бухареста на континентальних курортах

Аттика, Пелопоннес, Салоніки, Халкідікі - найпопулярніші туристичні напрямки в Греції з вильотом з Бухареста. Вибирайте курорт під улюблений формат відпустки: насичена екскурсійна програма з відвідуванням античних міст, гастротуризм, пішохідні та велосипедні поїздки, дайвінг, пляжний відпочинок.

На приморських грецьких курортах місцеві турбюро пропонують екскурсії:

  • до найзнаменитіших островів Греції – Санторіні, Кос, Корфу, Родос, Миконос;
  • на приватні та безлюдні острови з купанням у бухтах і відкритому морі;
  • на морські прогулянки для сімей з дітьми, молоді, з пінними вечірками.

Авіа тури на острови Грецію з Бухареста

Найбільші курортні острови Греції мають власні міжнародні аеропорти. Прямий переліт всього за 2,5-3 години доставляє туристів з Бухареста на Кріт, Родос, Корфу, Закінф. За час відпустки встигнете порівняти бухти з піском різного кольору, відвідати національні заповідники, відпочити в аквапарках, відвідати палаци та античні храми.

Поради турагенції АНЕКС Тур: як купити онлайн путівки в Грецію з вильотом з Бухареста

Скористайтеся зручною системою фільтрів на нашому сайті. Порівняйте ціни в готелі все включено і зі сніданками. Швидкий пошук готелів для дорослих, велнес-центрів, VIP-класу. Знайдіть за пару кліків усі пропозиції з Бухареста до Греції з проживанням у готелях на першій лінії біля моря, з басейнами чи дитячими клубами. Ціна туру до Греції з Бухареста включає переліт, трансфер, проживання, страховку. Якщо харчування включено до сервісних опцій готелю, це вказано у картці туру.

Зверніть увагу на опис туру до Греції з Бухареста:

  • коли виліт, скільки ночей проживання в готелі входить до туру;
  • яка концепція харчування, чи потрібно доплачувати користування пляжем, рушниками, сейфом.

Об'єктивно оцінити віддаленість від моря та ситуацію навколо готелю допоможе онлайн-картка.

Вам підібрати тур до Греції з Бухареста?

Важко вибрати курорт у Греції? Готові допомогти. Заздалегідь підготуйте короткий список побажань «ідеальної відпустки»: подалі від цивілізації або в центрі бурхливого нічного життя, з гальковими або піщаними пляжами, поблизу Акрополя Афін, Метеорів, Санторіні, палацу імператриці Сіссі, Гори Афон, природного заповідника, термальних джерел. Підготуємо список актуальних турів до Греції з Бухареста під бюджет та час відпустки.

Гарячі тури в Грецію з Бухареста

Телефонуйте нашим менеджерам або залишайте онлайн-заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур. Під час високого сезону ухвалення рішення про покупку онлайн гарячого туру потрібно приймати максимально швидко: місця на рейсах з Бухаресту в Грецію обмежені, більшість рейтингових готелів у стопі. Заздалегідь перевірте терміни дії закордонних паспортів. Візи для проїзду до Бухаресту та відвідування Греції, включаючи острови Кріт, Закінф, Корфу та Родос – не потрібні.

Тури в Грецію з інших міст та країн

Тури в Грецію по місяцям

TelegramViber