Тури в Туреччину на квітень

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі тури в Туреччину на квітень 2024 ❤️ ANEX Tour

Туреччина на квітень

Гарячі тури в Туреччину на квітень 2024 ❤️ ANEX Tour

Весна в Туреччині – найкращий час для екскурсійного та оздоровчого відпочинку: вигідні ціни на путівки, тепло, багато сонця та зелені. Турагенція ANEX Tour пропонує гарячі путівки для відпустки в Туреччині у квітні на морі або знайомства з історичними пам'ятками.

Клімат курортної Туреччини в квітні

Туристичні приморські райони розташовані у середземноморській зоні. У квітні встановлюється суха погода, температура повітря та води стабільно підвищується. Наприкінці квітня на південному заході Туреччини відкривається купальний сезон.

Середньорічні показники квітня на курортах Туреччини

  температура повітря °С температура води °С ймовірність днів з дощем за місяць
Стамбул +12-16 +11 6,2
Каппадокія +10-12 - 5,9
Бодрум +16-18 +17 4,8
Мармарис +15-18 +17 5,5
Фетхіє +16-20 +18 5,6
Кемер +17-20 +18 5,0
Анталія +17-21 +18 5,5
Сіде +18-23 +19 5,1
Аланія +20-24 +19 5,0

Що покласти у валізу для відпочинку в квітневій Туреччині

Для екскурсійних турів в Туреччину у квітні – дві пари міцного перевіреного взуття та парасольку. Для відпочинку біля моря та в басейнах, що підігріваються, знадобляться купальні приналежності. Увечері біля моря прохолодно, візьміть кросівки та куртку. Рушники, шарфи та нові трикотажні речі купіть в Туреччині.

Топові екскурсії Туреччини в квітні

Квітневі путівки в Туреччину купують для комфортних екскурсійних поїздок в Трою, Пергам, Ефес, Бурсу, Мармарис із відвідуванням Родосу. Шанувальники піших походів досліджують стародавні стежки Лікійської дороги. Після зимового відпочинку відкриваються знамениті готелі Каппадокії у печерах, туристи вирушають у гори. У мегамоллах Стамбула, Анталії, Аланії розпочинаються продажі літніх колекцій.

У квітні рекомендуємо відпочинок у Стамбулі: шопінг на східних базарах, відпочинок на Принцевих островах, знайомство з розкішшю палаців Долмабахче, Бейлербей, Йилдиз.

Фестивалі та свята Туреччини в квітні: популярні тури

Грандіозний Фестиваль тюльпанів в Стамбулі стартує щорічно після першої декади квітня, строки залежать від погоди. Парки Емірган, Гепете, Бейкоз вкриті килимом висаджених вручну різнокольорових квіткових композицій. Прогулянки квітучим парком Гюльхане та площею Султанахмет легко поєднати з відвідуванням султанського палацу Топкапи, Айя-Софії, Блакитної мечеті та Цистерни-Базиліки.

Нерідко на квітень припадає головне мусульманське свято Рамадан: 40 днів суворого посту та триденні свята з танцями й щедрим частуванням у фіналі. В туристичних зонах обмеження Рамадану непомітні: харчування в системі «все включено» діє.

Відпочинок у квітні в Туреччині: що спробувати смачненького

  • перша соковита полуниця;
  • золота мушмула;
  • місцеві апельсини чергового врожаю;
  • величезна шовковиця.

Туреччина: де кращий відпочинок біля моря в квітні

Турагенція ANEX Tour пропонує гарячі тури відпочинку на морі за програмою все включено в середземноморських курортних зонах: Газіпаша, Махмутлар, Сіде, Лара, Белек, Анталія, Кемер. Квітень – початок високого сезону, ціни доступні.

Квітень: на що звернути увагу при виборі туру на відпочинок в Туреччині

  • стабільна якість в мережевих цілорічних готелях 5* з басейнами, що підігріваються й критими, десятками ресторанів, нічними та дитячими клубами;
  • у квітні відкриваються готелі після реновації – перші гості отримують максимум уваги;
  • не буде нудно в готелях поряд із променадами, ресторанами, торговими центрами;
  • популярні корпоративні тренінги, семінари, йога-тури.

Відпочинок в Туреччині у квітні – це прогулянки набережними, теплі дні, безпечні сонячні ванни, солоний середземноморський бриз, яскраві фарби весни. Це варто побачити й відчути самому.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber