Тури в Туреччину з Житомира

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Житомира 2024 ❤️ ANEX Tour

Туреччина з Житомира

Гарячі путівки в Туреччину з Житомира 2024 ❤️ ANEX Tour

Туристична інфраструктура Туреччини - зразок для багатьох країн світу. Готелі будь-якого формату, від затишних сімейних пансіонатів та апарт-готелів до помпезних резиденцій з гольф-полями та парками розваг, яхт-клубами та дайвінг-центрами представлені в каталозі турагенції ANEX Tour. Купити онлайн гарячий тур в Туреччину з Житомира реально за кілька кліків.

Що входить в ціну туру з Житомира в Туреччину від турагенції АНЕКС Тур

Є два варіанти турів. Програма Only hotel – бронювання турагенцією за вигідною ціною номера в готелі. Переліт та страховку туристи знаходять самостійно.

Оптимальний формат – пакетний тур з Житомира в Туреччину. Ціна включає:

  1. переліт або проїзд автобусом, з багажем та ручною поклажею;
  2. трансфер до готелю на території Туреччини;
  3. туристичну медичну страховку.

Харчування (без харчування, сніданки, все включено) зазначено в описі туру, включено до ціни путівки.

VIP-відпочинок у Туреччині з виїздом з Житомира

П'ятизіркові резорти передбачають побажання вимогливих клієнтів: авторський дизайн номерів, комфортні умови на пляжі та біля басейнів, вишукане харчування в ресторанах, ефективні СПА-процедури, уроки тенісу та гольфу. Менеджер турагенції АНЕКС Тур допоможе обрати віллу або апартаменти в Белеку, Каргиджак, Обидва, Анталії, Бодрумі.

Відпочинок з дітьми в Туреччині з виїздом з Житомира

Для найменших туристів підходять піщані пляжі без хвиль Ічмілер, Фетхіє, Евренсекі, Кумкой, Окурджалар, Авсаллар. Для старших дітей підходять піщано-галькові пляжі Чамьюва, Лари, Конакли, Текірова. Вигідно купувати тури з Житомира в Туреччину до сімейних готелів з аквапарками, дитячим клубом та меню в ресторанах. Фільтри каталогу на нашому сайті допоможуть миттєво знайти такі готелі.

Гарячі тури та бюджетний відпочинок в Туреччині для туристів з Житомира

Гарячі тури економлять до 30% відпускного бюджету, нерідко в ціні путівки більшу частину становить переліт та страховка. Ціна путівки до готелів все включено на 3-5 лінії від моря на 15-30% дешевше, у багатьох є шатли на пляж.

Готелі все включено - не ваш формат відпочинку, віддає перевагу свободі вибору? Міські готелі без своїх пляжів коштують на 20-30% дешевше. Юніт із кухнею допоможе заощадити на харчуванні. Путівка для двох в перерахунку на одного туриста коштує дешевше, ніж одиночний вояж до Туреччини.

Як купити онлайн тур в Туреччину з Житомира на сайті АНЕКС Тур

Знайдіть зручний варіант виїзду — автобус або аеропорт. Вкажіть дати відпочинку, кількість туристів. В описі туру можна порівняти ціни на різні дати.

Порівняйте готелі за описами, розташуванням, фотографіями, рейтингом. Підтвердіть онлайн-заявку, погодьте з менеджером АНЕКС тур нюанси подорожі – категорія номера, віддаленість від моря, вид харчування. Повна оплата путівки в Туреччину із Житомира - виключно після підтвердження готелем броні. Ваучери, квитки, страховий поліс друкуєте самостійно, це законні документи.

Є питання про відпочинок в Туреччині з виїздом з Житомира?

Допоможемо вибрати курорт, знайдемо гарячий тур, пояснимо – які документи потрібні для поїздки за кордон. Мандруйте зараз – вигідно, безпечно, цікаво.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber