Тури в Туреччину з Вільнюса

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Вільнюса 2024 ❤️ відпочинок на морі з АНЕКС Тур

Туреччина з Вільнюса

Гарячі путівки в Туреччину з Вільнюса 2024 ❤️ відпочинок на морі з АНЕКС Тур

Цілий рік на узбережжі Егейського та Середземного морів працюють найкращі готелі Туреччини на все включено з басейнами, ресторанами та власними пляжами. Взимку туристи з Вільнюса приїжджають в Туреччину на гірськолижні курорти. Міжсезоння у Туреччині – найкращий час для ретриту, віддаленої роботи, знайомства з красою Стамбула, Каппадокії, Памуккале.

Як купити онлайн путівки до Туреччини з Вільнюса

На сайті турагенції АНЕКС Тур представлені пакетні пропозиції різних туроператорів з актуальними термінами вильоту, назвами готелів, цінами. Використовуйте зручну систему пошуку з фільтрами, щоб за кілька кліків скоротити пошук з тисячі турів до кількох десятків.

Найпопулярніші фільтри в каталозі для пошуку турів з Вільнюсу в Туреччину:

  1. Бюджет. Визначте діапазон цін самостійно. Ціна пакетного туру до Туреччини з Вільнюса включає переліт, трансфер до готелю та назад, проживання (90% - з харчуванням), туристичну страховку.
  2. Тип пляжу. Близько 60% пляжів Туреччини – галькові чи скелі. Для відпочинку з дітьми рекомендуємо вибирати піщані пляжі Бодрума, Фетхіє, Ічмелера, Белека, Сіде, Аланії.
  3. Зірки. Турецькі готельєри дуже вільно ставляться до присвоєння зірок готелям. Багато готелів все включено 4* за рівнем сервісу та розташуванням перевершують бюджетні п'ятірки.
  4. Лінія від моря. Готелі на першій лінії коштують дорожче, але цілодобова доступність на пляж і вид на море приваблюють туристів.

Також популярні фільтри «готелі для дорослих», пошук готелів з басейнами та аквапарками, з велнес-центрами, VIP формату. Сім'ям з дітьми рекомендуємо вибирати готелі з особливим меню у ресторанах та дитячими клубами.

Після оплати туру з Вільнюса в Туреччину ваучери на розміщення в готелі, авіаквитки, ваучери на груповий трансфер до турецьких готелів та туристичну страховку будуть направлені на електронну пошту туриста. Роздрукуйте документи перед початком відпускання Туреччини з вильотом з Вільнюса.

Найкращий відпочинок на морі в Туреччині з Вільнюса

Пакетні пропозиції доступні цілий рік, високий сезон пляжної відпустки в Туреччині триває з квітня до жовтня.

Перед купівлею туру в Туреччину з Вільнюса варто вибрати море для відпустки:

  • Егейське, курорти від Ізміру до Мармаріса; аеропорти Бодрум, Ізмір, Даламан;
  • Середземне, курорти від Фетхіє та Кемера до Сіде та Аланії; аеропорти Анталія, Газіпаша (Аланія).

Прогулянки на піратських кораблях, фрахт яхти, екскурсії на глісерах, морська рибалка, парасейлінг та інші водні активності доступні на всіх приморських курортах Туреччини. Екскурсії та розваги у ціну туру з Вільнюса до Туреччини не входять.

Гарячі тури в Туреччину з Вільнюса економлять до 20% ціни путівки

Телефонуйте, щоб першими отримати інформацію про гарячий тур в Туреччину з Вільнюса. Під час високого сезону рішення потрібно ухвалювати дуже швидко.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber