Тури в Туреччину на червень

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі тури в Туреччину на червень 2024 ❤️ ANEX Tour

Туреччина на червень

Гарячі тури в Туреччину на червень 2024 ❤️ ANEX Tour

Чим зайнятися під час відпустки в червні Туреччині? Початок літа знаменує старт високого сезону: сотні екскурсій, оновлення товару на прилавках базарів та модних бутіках, оригінальні шоу-програми, концерти зірок, морські прогулянки. Турагенція ANEX Tour пропонує гарячі тури на відпочинок в червні на узбережжя Туреччини.

Клімат курортної Туреччини в червні

Море – тепле та дуже чисте. Повітря прогрілося, ввечері можна гуляти без вітровки. Дощі та шторми – виняток із правил, хороша погода переважає. Особливо приємно гуляти променадом у районах, віддалених від високих гір та орієнтованих на захід: захід сонця триває довго, дні відпустки довгі, насичені враженнями.

Середні показники погоди на курортах Туреччини в червні

  температура повітря °С температура води °С ймовірність днів із дощем за місяць
Стамбул +23-25 +21 4,2
Каппадокія +15-20 - 4,1
Бодрум +26-28 +22 0,7
Мармарис +27-29 +22 1,1
Фетхіє +27-29 +23 1,2
Кемер +27-29 +24 1,1
Анталія +28-30 +25 1,7
Сіде +27-29 +25 1,3
Аланія +28-30 +25 1.1

Червень в Туреччині: що покласти у валізу для відпочинку

Трикотажна кофта для нічних прогулянок та поїздки канатною дорогою на оглядовий майданчик Кемера. Декілька купальників та сарафанів: на вологому теплому повітрі речі вночі не висихають. Візьміть окуляри для сноркелінгу, коралки для купання на скелях та в бухтах з морськими їжаками.

Чим зайнятися на відпочинку в червні в Туреччині: найкращі екскурсії

Поруч із Анталією. Один день проведіть у парку розваг The Land of Legend : безліч атракціонів, шоу, фудкортів . Помилуйте падаючим в море Дідімським водоспадом. Вирушайте в подорож на піратському кораблі або орендуйте яхту для відпочинку дружньої компанії. Отримайте максимум вражень в авіаекскурсії із відвідуванням головних скарбів Стамбула.

Поруч із Мармарисом. Фортеці Родосу, Бодрума та Мармарису, античні руїни та бухти Фетхіє, морські прогулянки з купанням у різнобарвних бухтах. Екскурсія на яхтах до вирубаних у скелях Лікійських гробниць, дегустація блакитних крабів.

Чим дивує Туреччина в червень: події та фестивалі

В червні Стамбул приймає фестивалі музики та джазу, наприкінці місяця проходить грандіозний Shopping. Fest. Акчай приймає молодіжний музичний фестиваль Zeytinli Фольклорний фестиваль Kas Lycia поєднує балет, сучасну та народну хореографію. Змагання турецьких борців Киркпинар відбуваються в Едірні.

Частина піщаних пляжів перекрита: у червні сезон кладки яєць червонокнижних черепах. Зустріти величезну черепаху у морі дуже просто.

Тури в Туреччину в червні: чим пригощають туристів

  • холодні стиглі кавуни та дині;
  • абрикоси та персики;
  • соковиті помідори;
  • страви з йогуртом та зеленню.

На що звернути увагу при виборі путівки для відпустки у червні на курортах Туреччини

  1. погодьтеся з менеджерами ANEX Tour формат відпочинку в червні у Туреччині: оздоровлення дітей, нічні дискотеки, насичена екскурсійна програма або релакс у готелі 18+;
  2. відразу бронюйте найкращу категорію номера: готелі заповнені, поміняти на найкращий у готелі не вдасться;
  3. у віддалених від населених пунктів районах віддайте переваги концептуальним готелям із системою «ультра все включено» та закритими пляжами;
  4. у міських готелях Анталії та Аланії сміливо обирайте формат ВР: побачите більше, активно працюють ресторани, їжа смачна та дешева.

Червень - час повноцінного відпочинку, нових знайомств, яскравих вражень. Дозвольте собі класну відпустку, а гарячі путівки в Туреччину на червень - шукайте на сайті ANEX Tour.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber