Тури в Туреччину з Литви

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Литви 2024 ❤️ відпочинок на морі з ANEX Tour

Туреччина з Литви

Гарячі путівки в Туреччину з Литви 2024 ❤️ відпочинок на морі з ANEX Tour

Литва і Туреччина мають різні кліматичні пояси: на узбережжі Анталії та Аланії температура рідко опускається взимку нижче +9°С, купальний сезон стартує в квітні, все літо туристи насолоджуються пишним цвітінням тропічних рослин і теплим морем. На сайті турагенції АНЕКС Тур в ці хвилини можна купити онлайн вигідні тури до Туреччини з Литви. Вибирайте путівки самостійно або доручіть підбір туру нашим менеджерам.

Чим пакетні тури на море в Туреччину з Литви відрізняються від екскурсійних

Екскурсійні тури - це знайомство з визначними пам'ятками Стамбула, Бурси, Анкари, Трої, Каппадокії. Сезонні пакетні тури екскурсії в ціну не включають, це комплексна пропозиція для відпочинку туристів з проживанням у готелі, перельотом, трансфером та туристичною страховкою. Розваги та екскурсії туристи купують на відпочинку самостійно.

Вигідні тури до Туреччини з Литви для відпочинку в будь-який сезон

У каталозі представлені путівки на курорти Егейського та Середземного морів. При пошуку літнього туру на море в Туреччині з Литви в каталозі турагенції АНЕКС Тур легко знайти готелі все включено на першій лінії з аквапарками, СПА-центрами, дитячими клубами.

Найбільші літні курорти Туреччини в турах з Литви:

  • Егейське море - Ізмір, Кушадаси, Бодрум, Мармарис;
  • Середземне море - Фетхіє, Олюденіз, Кемер, Белек, Анталія, Лара, Кумкой, Сіде, Согрун та всі курортні міста Аланійської Рів'єри.

Високий сезон Туреччини з квітня по жовтень, працює вся туристична інфраструктура: аквапарки, морські прогулянки, екскурсії в Блакитний Каньйон та Лікійській стежці.

Взимку, пізно восени та ранньою весною на узбережжі Туреччини успішно працюють готелі все включено 4-5* з ресторанами, критими басейнами та лайтовою анімацією. Туристів везуть на екскурсії до Каппадокії, Памуккале, Стамбула, Трою.

Зимові тури до Туреччини з Литви доставляють туристів у готелі найкращих гірськолижних курортів країни: Улудаг, Паландокен, Кайсері-Ерджієс. Відпочити та оздоровитись можна на термальних водах Ялова.

Готелі з різною концепцією в турах з Литви до Туреччини

Все більше туристів обирають путівки до дорослих 12+, 16+; такий фільтр є у каталозі турагенції АНЕКС Тур. Формат відпочинку відрізняється: є молодіжні готелі з активною анімацією та релакс.

Відпочинок з дітьми в Туреччині на найвищому рівні організований у сімейних готелях. Дитячі клуби мають вікові групи, організовують змагання, екскурсії, вечірні дискотеки. VIP-готелі сімейного формату забезпечують батьків усім необхідним, від прокату колясок та якісного дитячого харчування до кімнат сну для немовлят та послуг няньки.

На базі більшість готелів все включено з конференц-залами легко організувати семінар, тренінг, тімбілдінг.

Персональний підбір гарячих путівок в Туреччину з Литви

Зателефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб отримати індивідуальний список турів з Туреччини з Литви з актуальними цінами. Знаємо, в яких готелях багато басейнів, чудове харчування, пляж для малюків, крокова доступність до античних пам'ятників. Гарячі тури економлять до 20% ціни путівки до Туреччини з Литви.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber