Тури в Туреччину з Кракова

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Кракова 2024 ❤️ відпустка на морі з ANEX Tour

Туреччина з Кракова

Гарячі путівки в Туреччину з Кракова 2024 ❤️ відпустка на морі з ANEX Tour

2.5-3 години прямого перельоту, і під крилом літака вже видно блакитне море, гори, готелі, аквапарки та пляжі гостинної Туреччини. Вигідні путівки на відпочинок у Туреччині з вильотом із Кракова вже можна купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур. У нашому каталозі зібрані всі актуальні пропозиції туроператорів з вильотом з Туреччини на море.

Популярні курорти Туреччини в турах з Кракова

Пропозиції постійно розширюються, туристи можуть обирати курорти Егейського та Середземного морів для відпочинку в бюджетних пансіонатах, сімейних готелях все включено та фешенебельних резортах ультра все включено зі СПА-центрами та ресторанами авторської кухні.

Чим відрізняються курорти Туреччини в турах з Кракова?

Егейське море. Купальний сезон із середини травня по вересень, безліч готелів в Туреччині все включено 5* із власними пляжами від Ізміру до Мармаріса. VIP-відпочинок – готелі Кушадаси, Бодрум, Яликавак. Мармарис славиться «вулицею барів», шопінгом та красивими краєвидами. Від курортів Егейського моря ближче до Стамбула, Трої, Памуккале, Ефесу.

Середземне море. Багатокілометрове узбережжя з курортами різного формату:

  1. шанувальники спокійного еко-відпочинку вибирають Фетхіє, Олюденіз, Чирали, Текірова, Чамьюва, Соргун;
  2. мікс пляжного відпочинку, активних розваг та шопінгу гарантований у Кіріші, Кемері, Анталії, Ларі, Сіде, Аланії;
  3. елітні резорти з гольф-клубами переважно розташовані в Белеку;
  4. широкі піщані пляжі чекають на відпочинок сім'ї з маленькими дітьми у курортних містах біля Сіде: Манавгат, Чолакли, Евренсекі;
  5. красиві набережні та променади для прогулянок у Сіде, Аланії, Оба, Махмутларі.

Аланія славиться недорогими готелями, банановими та апельсиновими плантаціями, в Сіде можна годинами гуляти античним руїном та піратським портом, Анталія гарантує азартний шопінг у мегамоллах, біля Белека працює знаменитий парк розваг The Land of Legends, в Аланії та Кемері є канатки.

Що входить у ціну пакетного туру до Туреччини з Кракова?

Основні витрати на відпустку за кордоном: де жити, як харчуватися, як долетіти та доїхати до готелю плюс страховка. Ціна туру з Кракова вказана в картці туру. Порівняйте тривалість відпустки, опис готелю (скільки басейнів, ресторанів, пляж, чи дитяча анімація або концепція 16+). Більшість готелів класу 2-5* у турах з Кракова до Туреччини пропонують концепцію все включено з харчуванням та безкоштовними парасольками на пляжах.

Як дістатися до аеропорту Кракова для вильоту на відпочинок до Туреччини?

До Кракова з України зручно доїхати поїздом з пересадками (від 6,5 годин) або прямими автобусами з різних обласних центрів країни (від 9 годин). Від залізничного вокзалу Кракова кожні 30 хвилин вирушає електричка, час у дорозі 17 хвилин; перехід до будівлі аеропорту від поїзда критий.

Персональний підбір путівок та гарячі тури в Туреччину з Кракова

Під замовлення складаємо персональний список актуальних турів до Туреччини з Кракова для любителів яхтингу, вечірок, аквапарків, шопінгу, фрілансерів, пенсіонерів, сімей з маленькими дітьми. Гарячі тури в Туреччину можна замовити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур або телефоном.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber