Тури в Туреччину взимку

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину на зиму ❤️ відпочинок 2024

Туреччина взимку

Гарячі путівки в Туреччину на зиму ❤️ відпочинок 2024

Час роздумів, релаксу та відновлення сил – так оцінює більшість туристів відпустку у Туреччині взимку на узбережжі. Час неймовірного драйву – таким запам'ятовується відпустка взимку в Туреччині на гірськолижних курортах та Каппадокії. Мікс емоцій від зустрічі з Босфором та динамікою багатомільйонного мегаполісу гарантовано під час зимового відпочинку у Стамбулі.

Вибір за вами: купити онлайн вигідні путівки на відпочинок в Туреччині взимку на сайті турагенції АНЕКС Тур реально за кілька хвилин. Пропонуємо найкращі гарячі тури українських туроператорів до зимової Туреччини.

Відпочинок в Туреччині взимку: холодно чи ні

Поблизу Середземного моря температура повітря інколи опускається нижче 0°С, на курортах Анталії, Сіде та Аланії зимують тисячі європейських пенсіонерів та фрілансерів. Температура морської води взимку в Туреччині +16-18°С, пляжна інфраструктура в основному не працює, відпочиваючі гуляють вздовж моря, відпочивають у кафе.

Ближче до лютого на узбережжі Туреччини починається сезон штормів з поривчастим вітром та високими хвилями, після яких багато пляжів Кемера та Аланії доводиться відновлювати.

Середня денна температура на популярних приморських та гірських курортах Туреччини взимку:

  Грудень / °С Січень/ °С Лютий / °С
Стамбул +9-11 +7-9 +7-9
Каппадокія +1-4 -1+2 +1-5
Бодрум +14-16 +12-14 +12-14
Мармарис +12-14 +11-13 +11-13
Кемер/Анталія/Сіде +14-16 +12-15 +12-15
Аланія +14-16 +13-15 +13-15
Улудаг +2-6 +2-5 +2-7
Кайсері-Ерджієс +2-6 +1-5 +2-7

У Стамбулі сніг зрідка випадає та швидко тане, є шанс залишити на згадку фото з пальмами та Айя-Софією під тонким сніговим покривом. На гірськолижних курортах Улудаг та Ерджієс снігові гармати готують цілодобові траси з грудня та підтримують весь зимовий сезон.

Туреччина зимою: особливості відпочинку біля моря

Готелі все включено найвідоміших світових і турецьких мереж Hilton, Rixos, Kempinski, IC, Alva Donna, Tui, Barut, Akka, Limak, Delfin, Papillon, Otium в основному продовжують роботу взимку в Туреччині. Туристи вважають за краще відпочивати в готелях все включено з критими басейнами, хамамами, СПА-центрами, тренажерними залами та широким вибором ресторанів, барів, кондитерських.

Зима в Туреччині: відпочинок у містах

Поїздки до Стамбула, Анкари, Ізміру або Бурсу багато туристів спеціально переносять на зимовий час: немає черг, низькі ціни на проживання, сезон знижок в торгових центрах.

Відпочинок у горах в Туреччині взимку

Катання на повітряних кулях в Каппадокії не припиняється, на туристів чекають готелі в печерах та неповторні пейзажі. На гірськолижних курортах Туреччини високий сезон:

  • Улудаг. 20 км трас, включаючи одну чорну та 6 червоних. Канатна дорога, 12 витягів, сотні готелів у стилі швейцарських шале, лижні школи для дітей.
  • Ерджієс. 55 км трас, 34 траси, у т.ч. 6 чорних та 15 червоних. 19 витягів, лижна школа, чудова курортна інфраструктура.

Відпочинок на курорті Ерджієс в гарячих турах поєднують з відвідуванням заповідника Герем (Каппадокія), екскурсіями в Кайсері з відвідуванням Цитаделі та комплексу Хунат Хатун.

Гарячі тури в Туреччину: зимові свята

У Туреччині взимку приємно відсвяткувати Різдво за юліанським та григоріанським календарем, вирушити на батьківщину Святого Миколая до Мирів Лікійських чи резиденцію Константинопольського патріарха. На Новий рік є можливість помилуватися чудовими феєрверками.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber