Тури в Туреччину з Миколаєва

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Миколаєва 2024 ❤️ популярні морські курорти з АНЕКС Тур

Туреччина з Миколаєва

Гарячі путівки в Туреччину з Миколаєва 2024 ❤️ популярні морські курорти з АНЕКС Тур

Саме на курортах Туреччини розумієш різницю між розведеною численними річками водою Чорного моря та справжньою морською водою з високим вмістом мінералів та мікроелементів в морях Егейському та Середземному. Час планувати відпустку на море в Туреччині з Миколаєва. Вигідні путівки легко купити онлайн на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Туреччину з Миколаєва: шарм Егейського узбережжя

Сотні островів, покриті соснами скелясті береги, невеликі бухти з кришталево чистою водою нереального блакитного відтінку, перемелена до стану великого піску морська галька, юркі рибки під ногами – так проходить відпустка в Туреччині в туристів, які купили путівки в готелі Ізміру Яликавак, Кушадаси, Мармаріса.

Фантастично красиво виглядає Блакитна лагуна біля селища Олюденіз та піщані пляжі Фетхіє. Респектабельний відпочинок у готелях включено VIP туристи доповнюють прогулянками на яхтах, грою в гольф, концертами світових знаменитостей.

Туреччина з Миколаєва: безтурботні курорти Анталії

Від Фетхіє та Текирова до Белека на десятки кілометрів простяглися ланцюжки курортних містечок з базовим аеропортом в Анталії, куди прибувають рейси найвигідніших турів в Туреччину з Миколаєва. Прозора вода з інтенсивним синім відтінком гарантована на галькових пляжах Кемера, Кіріш, Бельдібі, Чамьюва. Суміш піску та дрібної гальки гарантує комфортне купання дітей на пляжах Гейнюка, Лари, Белека.

Анталія - це безліч туристичних магнітів:

  1. знаменитий Акваріум та канатна дорога на гору Тахтали;
  2. величезні шопінг-моли та атмосферні вулиці Старого центру;
  3. Дюденські водоспади в Анталії та Блакитний Каньон Гейнюка;
  4. шоу Вогні Анатолії в античному амфітеатрі Аспендоса;
  5. парк розваг The land of Legends та великі гольф поля в Белеку.

Відпочинок в Туреччині з Миколаєва – піщані пляжі Сіде

Найкращі курорти Туреччини для відпочинку з маленькими дітьми. У районі Кумкою та Манавгата море створило широкі, до 400 метрів піщані пляжі із щільно утрамбованим піском. На мілководді вода прогрівається швидко. У районі Сіде багато готелів формату 16+ для спокійного відпочинку дорослих туристів. Грандіозний амфітеатр та піратська бухта Сіде, променади вздовж моря, торгові центри та ринки – відпустка в Туреччині з Миколаєва з проживанням в готелях Сіде буде чудовою.

Відпустка в Туреччину з Миколаєва на курорти Аланії

Південне узбережжя Туреччини з найдовшим купальним сезоном, банановими та апельсиновими плантаціями, десятком курортних міст та готелями різного класу: сімейні готелі все включено з аквапарками.

Міські готелі поблизу пляжів; елітні готелі з віллами та сервісом вище 5*. Пляжі Аланії – найрізноманітніші, найкращий піщаний Пляж Клеопатри розташований на північ від фортеці Аланія. Базові аеропорти – Газіпаша (трансфер до 1,5 годин) та Анталія (трансфер від 3 годин).

Гарячі тури в Туреччину з Миколаєва

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб купити онлайн вигідні гарячі путівки до Туреччини з Миколаєва з проживанням у відмінних готелях.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber