Тури в Туреччину з Ужгорода

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Ужгорода 2024 ❤️ все включено та інші програми

Туреччина з Ужгорода

Гарячі путівки в Туреччину з Ужгорода 2024 ❤️ все включено та інші програми

Шість місяців купальний сезон, чотири моря, сотні античних та османських пам'яток, тисячі найсмачніших страв та розваг. Відпустка у Туреччині з Ужгорода радикально змінює ритм життя та навколишнє середовище. Перейти на режим відпочинку легко, достатньо купити онлайн путівки до Туреччини з Ужгорода на стайті турагенції ANEX Tour.

Пляжний відпочинок у турах з Ужгорода в Туреччину

Проїзд вибираєте самостійно: на власному автомобілі через Стамбул, автобусом в пляжному турі, чартерним авіарейсом із найближчих аеропортів. Переліт до Туреччини з Ужгорода та східноєвропейських аеропортів займає 2-2,5 години.

Курорти Туреччини відрізняються типами пляжів - галькові, піщані з кам'яними плитами. Більшість готелів все включено 5* на території мають кілька басейнів – для малюків, дорослих, релакс-зони 12+, гірки чи аквапарки.

Перед купівлею путівки в Туреччину з Ужгорода ухваліть рішення – як саме хочеться провести 7-14 днів на морі:

  • у Бодрумі, Анталії, Сіді, Кемері, Мармарисі, Аланії можна поєднати купання у відкритому морі із вечірнім шопінгом, фрахтом яхт, відвідуванням парків розваг;
  • у віддалених від інтенсивного туристичного потоку курортних селищах Фетхіє, Кіріш, Олюденіз, Текірова, Соргун після відпочинку на пляжі туристи готелів все включено дивляться вечірні шоу, відпочивають у ресторанах та барах готелів.

Екскурсії в турах з Ужгорода до Туреччини

Поїздки по враження доступні на будь-якому турецькому курорті. Достатньо купити пакетний тур у турецький готель та вибрати на місці оптимальну екскурсійну програму: морські прогулянки, джип-сафарі в горах, походи до водоспадів, огляд античних амфітеатрів або легендарних мечетей, прогулянки терасами Памуккале або відвідування турецького аналогу Діснейленду The Land of Legend у Белеку.

Готелі все включено на відпочинку в Туреччині з Ужгорода

Популярний формат відпочинку в Туреччині включає проживання, харчування, розваги, доступ до деяких СПА та спортивних програм. Перед покупкою туру в Туреччину з Ужгорода зверніть увагу на концепцію готелю:

  • у сімейних готелях відомих мереж є клуби для різних вікових груп дітей, від немовлят до тінейджерів;
  • готелі 16+ пропонують дорослим туристам максимальний релакс або цікаву розважальну програму з аквадискотеками та нічними шоу.

Концепція ультра все включено передбачає безкоштовне морозиво та снеки, імпортний алкоголь, роботу барів та ресторанів 24/7.

Міські готелі у турах з Ужгорода до Туреччини

Міські готелі на морських курортах в ціну путівки до Туреччини з Ужгорода включають проживання, стійки ресепшн 24/7, доступ до невеликого басейну, сніданки. Такий формат відпочинку зручний для шанувальників шопінгу, дайвінгу, яхтингу, екскурсій, поїздок Туреччиною на орендованому автомобілі.

Міські готелі Стамбула в гарячих турах з Ужгорода до Туреччини варто обирати з урахуванням запланованої програми: ближче до Святої Софії та Топкапи, Гранд-Базару, палацу Долмабахче, вулиці Істікляль або азіатської частини мегаполісу.

Є питання про гарячі путівки в Туреччину з Ужгорода?

Телефонуйте. Допоможемо вибрати курорт та готель, врахуємо вік членів сім'ї, бюджет, інтереси. Відпустка у Туреччині для мешканців Ужгорода гарантує занурення у світ бездоганного туристичного сервісу та чудової природи Середземномор'я.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber