Тури в Туреччину з Вроцлава

+3 дні

Курорти Туреччини

Недорогі гарячі путівки на море в Туреччину з Вроцлава 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Туреччина з Вроцлава

Недорогі гарячі путівки на море в Туреччину з Вроцлава 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Через 2,5-3 години польоту туристи відмовляються на пляжах Егейського та Середземноморського узбережжя із розкішними готелями Туреччини на все включено, торговими центрами, аквапарками, яхт-клубами, гольф-полями та парками розваг. Купити онлайн вигідні тури до Туреччини з Вроцлава просто: вкажіть у пошуковій системі на сайті турагенції АНЕКС Тур країну та місто вильоту.

Процес онлайн покупки туру в Туреччину з Вроцлава

  • Порівняйте актуальні пропозиції найнадійніших туроператорів. Перегляньте готелі, курорти, пляжі, умови проживання, час вильоту в Туреччину та повернення до Вроцлава.
  • У ціну пакетного туру до Туреччини з Вроцлава входять туристична страховка, переліт туди та назад, трансфер з аеропорту до готелю та назад, проживання. Категорія номера та формат харчування вказані у картці туру, якщо є альтернативні варіанти – система їх покаже.
  • Рекомендуємо звернути увагу на фотографії пляжів, басейнів, ресторанів, номерів. Оцінити онлайн якість сервісу допомагають відгуки туристів та рейтингові оцінки.

Гарячі тури на море в Туреччину з Вроцлава

Рекомендуємо заздалегідь залишити онлайн-заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур або зателефонувати нашим менеджерам. Приймати рішення про купівлю туру з Вроцлава до Туреччини потрібно швидко: місця в салоні літака швидко закінчуються.

Персональний підбір туру до Туреччини з Вроцлава

Кемер чи Кіріш? Белек чи Сіде? Махмутлар чи пляж Клеопатри Аланії? Щоб отримати максимальне задоволення від відпустки на морі, рекомендуємо заздалегідь скласти список базових переваг всіх членів сім'ї та замовити у турагенції АНЕКС Тур персональний підбір туру в Туреччину з Вроцлава.

Найпопулярніші персональні запити путівок з Вроцлава до Туреччини:

  1. готель для відпочинку з маленькими дітьми: піщаний пляж, басейн для інфантів, дитяче меню в ресторані, дитячий клуб;
  2. готель все включено для дорослих з релакс форматом або активною денною та вечірньою анімацією;
  3. комплекс із великою територією, десятками басейнів, амфітеатром для вечірніх шоу;
  4. готель ультра все включено з аквапарком, СПА центром, ресторанами та барами;
  5. недорогий міський готель поблизу набережних, супермаркетів, ресторанів;
  6. бізнес-формат з Wi-Fi, коворкінгом, переговорними, залами для проведення тренінгів та семінарів;
  7. ретрит формат груповий чи одиночний – максимальний релакс далеко від цивілізації, у заповідних зонах.

Врахуємо вік туристів, плани на активний чи пасивний відпочинок, мрії побувати в Памуккале, на шоу «Вогні Анатолії», в Парку Легенд, Блакитному Каньйоні, османській фортеці Аланії чи піратській бухті Сіде.

Як дістатися до аеропорту Вроцлава для вильоту в Туреччину на море

Міжнародний термінал аеропорту імені Миколи Коперника у Вроцлаві розташований за 10 км від міста. До аеропорту легко дістатися таксі або за допомогою мобільних агрегаторів. Муніципальний транспорт: автобуси №106 від Dworzec Glowny та 129 від зупинки Poświęcka. Нічний експрес №206 вирушає за ніч чотири рази від автостанції Вроцлава.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber