Тури в Туреччину з Клуж Напока

+3 дні

Курорти Туреччини

Гарячі путівки в Туреччину з Клуж Напока 2024 ❤️ прямі перельоти на морські курорти

Туреччина з Клуж Напока

Гарячі путівки в Туреччину з Клуж Напока 2024 ❤️ прямі перельоти на морські курорти

Егейське та Середземне море Туреччини на відстані 2-2,5 години прямого перельоту сучасними авіалайнерами. Вигідні тури в Туреччину з румунського аеропорту Клуж Напока вибирають досвідчені туристи, які вміють знаходити найнижчі ціни турів в каталозі турагенції АНЕКС Тур. Путівки зручно купити онлайн без візиту до офісу турагенції.

Що включено в пакетні тури на море Туреччини з аеропорту Клуж-Напока

1. Переліт чартерним або регулярним рейсом. У ціну пакетного туру входить переліт з румунського аеропорту Клуж Напока на курорти Туреччини та назад, провезення багажу та ручної поклажі.

Найпопулярніші напрямки турів з Клуж Напока на курорти Туреччини поблизу аеропортів:

  • Анталія, узбережжя від Текірова та Кемера до Сіде та Соргуна, включаючи Гейнюк, Кіріш,
  • Бельдібі, Белек, Лару, Манавгавт, а також туристів доставляють до готелів Аланії;
  • Газіпаша, готелі Аланії, Махмутлара, Конакли, Авсаллара, Тосмура, Кестеля;
  • Бодрум, готелі Бодрума та Кушадаси;
  • Даламан, курорти Мармаріса, Ічмірела, Олюденіз, Фетхіє.

Список аеропортів Туреччини в турах з Клуж Напоки постійно змінюється, актуальна інформація в он-лайн каталозі на сайті турагенції АНЕКС Тур.

2. Груповий трансфер з аеропорту до готелю та назад. Групу супроводжує гід, доставка від міжнародного терміналу до ресепшн готелю.

3. Туристична страховка. Покриває витрати на медичну допомогу в екстрених випадках.

4. Проживання. Готель та категорію номера туристи вибирають у каталозі турів в Туреччину з Клуж Напока. Стандартна пропозиція - номер на двох з балконом або персональною міні-терасою. Популярні номери люкс, фемелі, вілли.

5. Харчування – не у всіх готелях, точні дані вказані в картці туру. У топі путівок до Туреччини з Клуж-Напока все включено класу 4-5*. Концепція ультра все включено передбачає харчування в основному ресторані, на фуд-кортах, на пляжі, бари біля басейнів, у лобі, на терасах, кондитерські, випічку піде та гезлемі, якісне морозиво, імпортний алкоголь.

Пляжний відпочинок в турах з Клуж Напока до Туреччини

Більшість путівок пропонують пляжний варіант відпочинку: розміщення в готелях біля моря без екскурсій. Розваги та екскурсії туристи обирають самостійно під час відпустки у Туреччині. Купуючи пляжний тур в Туреччину з Клуж Напока зверніть увагу, чи є в готелю власний пляж, або туристам доведеться доплачувати за використання шезлонгів і парасольок.

Готелі з різною концепцією відпочинку Туреччини в турах з Клуж-Напока

  • Тисячі турецьких готелів пропонують універсальний відпочинок для дітей та дорослих. Сотні готелів орієнтовані на сімейну концепцію: є дитячі клуби та басейни для інфантів, дитячі дискотеки, кімнати сну, послуги няні, спеціальне меню у ресторані, блендери та харчування для немовлят.
  • Популярний відпочинок у готелях для дорослих, в каталозі турагенції АНЕКС Тур є спеціальний фільтр. Тут не приймають дітей молодших 12 чи 16 років. Напрями різні: молодіжний із пінними вечірками та дискотеками або спокійний, з анімацією рівня лайт.
  • Бізнес-готелі Туреччини з конференц-залами та переговорними підходять для віддаленої роботи, проведення семінарів та тренінгів на Егейському чи Середземному морі.

Гарячі тури до Туреччини з Клуж Напока

Достатньо залишити заявку на сайті турагенції АНЕКС Тур, щоб отримати першими список турів в Туреччину з Клуж-Напоки зі знижками до 20%.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber