Тури в Туреччину з Хмельницького

+3 дні

Курорти Туреччини

Недорогі гарячі путівки в Туреччину з Хмельницького 2024 ❤️ відпочинок на Егейському та Середземному морі

Туреччина з Хмельницького

Недорогі гарячі путівки в Туреччину з Хмельницького 2024 ❤️ відпочинок на Егейському та Середземному морі

М'який середземноморський клімат, тепле море, чудова природа плюс щира гостинність – відпочинок на турецьких пляжах щороку приваблює мільйони туристів. На сайті турагенції АНЕКС Тур за кілька хвилин легко купити онлайн вигідні тури до Туреччини з Хмельницького. У каталозі зібрані пропозиції від різних туроператорів з актуальними цінами, датами та умовами відпочинку.

Самостійний підбір туру в Туреччину з Хмельницького онлайн

На сайті турагенції АНЕКС Тур зручна пошукова система з фільтрами. Туристам легко знайти пропозиції щодо конкретних дат; порівняти ціни турів до Туреччини з Хмельницького на різних курортах, в готелях не першої та другої лінії, з дитячою концепцією та формату 16+. Фотографії готелів, розташування готелю на карті, опис безкоштовних та платних опцій – все для об'єктивної оцінки привабливості путівок.

Для замовлення туру достатньо підтвердити бажання купити онлайн путівки на відпочинок в Туреччині через стандартну онлайн форму. Сплачують путівки туристи після того, як готель підтверджує бронювання обраної категорії номеру на заявлені дати.

Види турів в Туреччину з Хмельницького:

  • Пакетний пляжний. До виїзду на курорт туристи оплачують базові витрати на відпустку: проживання, проїзд, трансфер, страховку. Екскурсії програмою пляжного туру в Туреччину з Хмельницького не передбачено.
  • “Тільки проживання". Турагенція АНЕКС Тур бронює готель, туристи обирають в каталозі готель, дати та категорію номера. Проїзд з Хмельницького до Туреччини на курорт туристи планують самостійно.

Обов'язкові документи для відпустки клієнти онлайн турагенції АНЕКС Тур друкують самі: компанія надсилає файли в пдф-форматі через електронну пошту чи месенджер.

Відпустка на морі в Туреччині з Хмельницького

Чи не бували на пляжах Яликавак, Евренсекі, Каргиджак, Фетхіє, Текірова, Лара чи Окурджалар? Складно зрозуміти – звідки простіше дістатися Паммуккале, Ефесу, Лікійської стежки, мегамолів Анталії, шоу «Вогні Анатолії» чи парку розваг The Land of Legend?

Замовте індивідуальний перелік актуальних турів до Туреччини з Хмельницького з урахуванням особистих побажань:

  1. варіант проїзду – прямий переліт, груповий пляжний тур автобусом, самостійна подорож за програмою «тільки проживання»;
  2. бюджет відпустки, статус готелю, курорт, близькість до пляжу, тип пляжу, рельєф місцевості;
  3. формат відпочинку - пляжний, екскурсії, гастротуризм, шопінг, морські розваги; дитяча чи молодіжна концепція, ретріт, оздоровлення;
  4. відпочинок у готелі з аквапарком, поблизу яхт-клубів, набережних, ресторанів, бананових плантацій, апельсинових садів або соснових гаїв.

Команда онлайн турагенції АНЕКС Тур аналізує всі пропозиції, складає список оптимальних турів до Туреччини з Хмельницького з урахуванням вимог клієнта.

Концепції готелів Туреччини в турах з Хмельницького

Більшість приморських готелів пропонують концепції все включено та ультра все включено. Формат UAI передбачає:

  1. використання туристами всієї інфраструктури готелю – пляж, басейни, анімація дитяча та доросла, спортивні та дитячі майданчики; окрім тенісних кортів, конференц-залів, окремих СПА-процедур, прокату спортивного спорядження;
  2. харчування 24/7, міні-бар в номері, морозиво, снек-бар, бар на пляжі, безкоштовний імпортний алкоголь, вечеря в а-ля карт ресторани;
  3. набір косметики в номері, кондиціонер, сейф: готелі VIP пропонують меню подушок та цілодобовий консьєрж-сервіс.

Бюджетні тури в Туреччину з Хмельницького з проживанням в готелях без харчування або зі сніданками можуть не включати у вартість путівки користування пляжем.

Гарячі тури в Туреччину з Хмельницького

Замовляйте пошук гарячих путівок з Хмельницького до Туреччини заздалегідь, щоб першими отримати інформацію про вигідні пропозиції різних туроператорів зі знижками до 30%.

Тури в Туреччину з інших міст та країн

Тури в Туреччину по місяцям

TelegramViber