Тури в Чорногорію восени

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію восени на море 2024 ❤️ чарівність Адріатики

Чорногорія восени

Гарячі путівки в Чорногорію восени на море 2024 ❤️ чарівність Адріатики

Вийти на набережну Котора після прогулянки найбільшим і найкрасивішим фіордом півдня Європи. Замовити на обід в Сутоморі або Перасті морську рибу ранкового улову або салат з морепродуктами. Поласувати на пляжі Бечичі або Петроваца стиглим інжиром. Осінь в Чорногорії – час спокійного відпочинку та максимального комфорту. Купити онлайн тури в Чорногорію зручно на сайті турагенції АНЕКС Тур. Доступні вигідні путівки за програмою раннього бронювання, відмовні та гарячі тури, пакетні пропозиції та тури за програмою «тільки проживання».

Погода на курортах - тури в Чорногорію восени

Компактне узбережжя Чорногорії забезпечує порівняно однакові погодні умови на всіх курортах країни. Восени в Чорногорії на березі Боко-Которської затоки та Адріатичного моря температура повітря поступово знижується з +23-28°С до +13-17°С. Море охолоджується повільно, температура води восени в Чорногорії опускається з +23 до +17 ° С, купальний сезон триває до листопада.

Ризик опадів в Чорногорії восени зростає щодня з 19 до 38%. Вітер переважно юно-східний, швидкість до 15 км/год.

Чому Чорногорія восени так приваблює туристів

Замість літньої спеки на вулиці та в приміщеннях комфортна температура; можна довго засмагати на пляжах, гуляти містами, оглядати античні та середньовічні пам'ятки архітектури, вирушати в національний парк Дурмітор або на Скадарське озеро.

Переваги відпустки в Чорногорії восени

 1. Оксамитовий сезон. Немає спеки, море тепле, на курортах максимально розслаблена атмосфера. Не потрібні кондиціонери та опалення.
 2. Ціни на чорногорські готелі, послуги місцевих турагенцій, ціни в ресторанах та на ринках поступово знижуються. Ціни на лежаки та шезлонги платних пляжів Чорногорії з жовтня втрачають половину ціни.
 3. Немає пробок, за один день можна побачити усі міста Боко-Которської затоки чи влаштувати подорож від Будви до Ульциня.
 4. Осінь в Чорногорії – час збору місцевого інжиру, винограду, оливок, кавунів, гранатів, лимонів, апельсинів, кумкватів, мандаринів, ківі.

Фестивалі та свята Чорногорії восени

 • Дні Шируна в Будві – гастрофестиваль, на якому гостей знайомлять з рибними делікатесами, кулінарними традиціями балканської та середземноморської кухні.
 • 13 жовтня Чорногорія офіційно відзначає День Негуша – національного героя визвольного руху середини 19 століття.
 • Літературно-театральний фестиваль курорту Бар «Зустрічі під оливковим деревом».

Найбільші спортивні заходи Чорногорії восени:

 1. Кубок Адріатики з парашутного спорту до Герцега Нові;
 2. міжнародний телевізійний фестиваль, Бар;
 3. марафон та напівмарафон в Підгориці.

Чим зайнятися на відпочинку в Чорногорії восени

 • На пляжах продовжує працювати пляжна інфраструктура, ресторани та центри водних розваг. Туристи захоплюються восени в Чорногорії сап серфінгом, віндсерфінгом, дайвінгом.
 • У Чорногорії восени популярні пішохідні та вело маршрути вздовж берега Боко-Которської затоки та Скадарського озера, містами-курортами, у національних заповідниках Дурмітор, Проклетіє, Ловчен, Біоградська Гора.
 • Поєднати відпочинок на морі в Чорногорії восени зручна з оздоровчими процедурами в СПА-центрах готелів все включено і на термальних джерелах Ігало.
 • Винна стежка Чорногорії – унікальний гастрономічний маршрут, який охоплює 60 виноделен країни. Восени в Чорногорії можна взяти участь в збиранні винограду, сільських святах урожаю, дегустаціях вин, крафтових сирів та м'ясних делікатесів.

Гарячі тури до Чорногорії восени на море

Щоб відпочити в Чорногорії восени в готелі все включено за вигідною путівкою зі знижкою до 15%, просимо заздалегідь залишити менеджерам турагенції АНЕКС Тур заявку на пошук гарячого туру.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber