Тури в Чорногорію з Миколаєва

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Миколаєва на море 2024 ❤️ казкові пляжі Адріатики

Чорногорія з Миколаєва

Гарячі путівки в Чорногорію з Миколаєва на море 2024 ❤️ казкові пляжі Адріатики

За кілька днів відпустки у затишній Чорногорії туристи встигають порівняти пляжі у відкритому морі та найбільшому на півдні Європи фіорді; продегустувати автентичну балканську кухню; повністю перезавантажитись та відпочити на 100%. Недорогі путівки в Чорногорію з Миколаєва легко купити онлайн: вся комунікація з командою турагенції АНЕКС Тур в месенджерах, документи для відпустки відправляємо для друку в pdf файлах.

Тури в Чорногорію з Миколаєва: в нашому каталозі зібрані пропозиції туроператора

Для вибору путівок використовуйте пошукову систему, базові фільтри – дата виїзду та тривалість відпустки. Турагенція АНЕКС Тур уклала договори з різними туроператорами, в каталозі легко знайти пляжні тури з Миколаєва на найпопулярніші курорти Чорногорії з актуальними цінами, включаючи гарячі та відмовні тури.

Недорогі пакетні тури до Чорногорії з Миколаєва: що входить у ціну путівки

Лідер попиту – пакетні тури, у ціні якої включено:

  1. оплата проживання в конкретному номері конкретного готелю;
  2. харчування (якщо воно передбачено концепцією готелю);
  3. туристична страховка всім туристів, незалежно від віку;
  4. переліт/проїзд;
  5. трансфер до готелю.

Екскурсії, морські розваги туристи оплачують самостійно після прибуття з Миколаєва до Чорногорії на відпочинок. Базові витрати відпустки вже сплачено, туристам простіше контролювати бюджет.

Топові курорти Чорногорії в турах з Миколаєва

Найпопулярніші курорти на Адріатичному морі: Бечічі, Рафаїловичі, Будва, Петровац, Ульцинська Рів'єра з Великим пляжем. У Боко-Которській затоці найзручніший пляж в Герцег Нові. Помилуватися на Світлані Стефан, Котор, Тіват, відпочити на Скадарському озері, побачити захоплюючі види гірського заповідника Дурмітор або підводний світ найпростіше під час екскурсій від місцевих турбюро.

На що звернути увагу при покупці туру в Чорногорію з Миколаєва

  • Вартість відпочинку. Пошукова система (за наявності путівок) автоматично пропонує кілька варіантів цін з різними датами вильоту/виїзду та тривалістю відпустки на море.
  • Пляж. У турах до Чорногорії з Миколаєва більшість міських готелів не мають власних пляжів. Перегляньте опис готелю, розрахуйте витрати на пляжні послуги. Готелі все включено мають власні пляжні зони, ця опція входить у вартість путівки з Миколаєва в Чорногорію.
  • Відстань від моря. Для відпочинку з дітьми та пенсіонерами варто обирати готелі на відстані до 500 метрів від пляжів.

Відпочинок в Чорногорії з Миколаєва з гнучким форматом

Досвідчені туристи можуть підібрати тур до Чорногорії з Миколаєва за програмою «тільки проживання». Турагенція АНЕКС Тур забронює номер у вибраному готелі. Завдяки партнерським програмам ціна туру нерідко нижча за ціни онлайн-агрегаторів та сайтів готелів. Як доїхати з Миколаєва до Чорногорії та у якого страховика купити туристичну страховку, туристи вирішують самі.

Гарячі тури до Чорногорії з Миколаєва

Купити онлайн путівки в Чорногорію з Миколаєва зі знижкою до 10-20% цілком реально. Рекомендуємо заповнити онлайн заявку на нашому сайті або зателефонувати менеджерам турагенції АНЕКС Тур. Оперативно відправимо інформацію про гарячі тури в Чорногорію з Миколаєва.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber