Тури в Чорногорію з Чернівців

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Чернівців 2024 ❤️ відпустка з ANEX Tour

Чорногорія з Чернівців

Гарячі путівки в Чорногорію з Чернівців 2024 ❤️ відпустка з ANEX Tour

1300 кілометрів поділяє автошляхами Чернівці та головний курорт Чорногорії Будву. Автобусні та авіатури переносять українських туристів на найкраще узбережжя Адріатики – з чистою водою, різноманітними пляжами, європейською атмосферою та порівняно низькими цінами.

Тури в Чорногорію з Чернівців: максимальний релакс

У Чорногорії створені чудові умови для спокійного відпочинку будь-якого сезону: в секретних бухтах моря, на вулицях старовинних міст, в національних парках та термальних водах. Розслаблена атмосфера панує на курортах Ігало, Бієла, Радовичі, Утьєха, Великому пляжі Ульциня. Гурмани вирушають на устричну ферму поблизу Котора, дегустації місцевих сирів та марочних вин.

Топові готелі все включено Чорногорії працюють цілий рік, пропонують авторські СПА-програми та чудово обладнані велнес-центри. В турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн путівку в Чорногорію із Чернівців за програмою «тільки проживання» – туристам бронюють номер на вибрані дати.

Чорногорія з Чернівців: відпочинок з дітьми

Піщаних пляжів в Чорногорії мало, підібрати готель в Ульцині, Бечічі чи Підгориці з виходом на безпечний для малюків пляж допоможе спеціальний фільтр нашої системи пошуку турів.

Найкращі аквапарки Чорногорії:

  • Будва – 40 га, виділена зона для найменших, 50 атракціонів, 7 великих гірок, рафтинг, шоу-програми, фудкорти.
  • Бечічі – 7 басейнів, водяний каскад, лінива річка, «циклон», входить до інфраструктури готелю Mediteran 4*.

Зверніть увагу на курорти з набережними, променадами та парками: в таких місцях немає крутих підйомів, завжди можна знайти місце для відпочинку та дитячих ігор.

Відпустка в Чорногорії з Чернівців: активний відпочинок

Хайкінг - улюблене заняття європейських туристів в Чорногорії. Розроблено сотні маршрутів національним парком Дурмітор, уздовж Скадарського озера, морського узбережжя, середньовічними вулицями Котора та Герцег Нові.

Влітку Адріатичне море стає цілком прозорим, видимість до 50 метрів. Дайвінг-центри працюють на всіх великих курортах. Перед покупкою путівки для відпочинку з дайвінгом в Чорногорія перевірте на нашій карті віддаленість готелю від причалів.

Найкращі місця для підводного занурення в Чорногорії:

  1. уламки пароплава Тихані на острові Школич;
  2. Блакитна печера, півострів Луштіца;
  3. риф-піраміда Галіола з підводною шахтою у Будві;
  4. місто Посейдон, бухта Мала Гора;
  5. восьминоги та гармати біля форту Момула в Боко-Которській затоці.

Морські прогулянки, яхтінг. фрахт яхти зі шкіпером, каякінг, віндсерфінг, катання на сафі, фішпікники та морська рибалка – морські пригоди обов'язкові для відпочинку у Чорногорії із Чернівців.

Гірськолижні курорти Чорногорії радують висококласним сервісом, австрійським обладнанням та недорогими цінами. Найкращі траси в Колашин 1450 та новому курорті Колашин 1600.

Чорногорія вдало розташована – є можливість відвідати сусідню Албанію, Хорватію, Боснію та Герцеговину, для українців із біометричним паспортом візи не потрібні.

Гарячі тури в Чорногорію з Чернівців

Залишить заявку менеджеру турагенції ANEX Tour, щоб отримати інформацію про вигідні пропозиції та гарячі тури в Чорногорію.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber