Тури в Чорногорію з Хмельницького

+3 дні

Курорти Чорногорії

Недорогі гарячі путівки в Чорногорію з Хмельницького 2024 ❤️ відпочинок на морі з АНЕКС Тур

Чорногорія з Хмельницького

Недорогі гарячі путівки в Чорногорію з Хмельницького 2024 ❤️ відпочинок на морі з АНЕКС Тур

Старовинні вулиці Котора, фантастичні пейзажі найбільшого на півдні Європи фіорду, пляжі з Блакитними прапорами, драйвовий відпочинок на Скадарському озері, фотосесії біля Светі-Стефан, термальні джерела Грало – все це казкова Чорногорія, один із найпопулярніших туристичних напрямків відпочинку на Адріатичному морі. Тури до Чорногорії з Хмельницького на сайті турагенції АНЕКС Тур – це колекція пропозицій різних туроператорів.

Тури в Чорногорію з Хмельницького зручно та вигідно купити онлайн

Пошукова система сайту турагенції АНЕКС Тур працює цілодобово. У нашому каталозі легко порівняти ціни гарячих путівок в Чорногорію з проживанням в готелях все включено та бюджетних пансіонатах, вартість відпочинку у різні сезони та на різних курортах.

Умовно всі курорти Чорногорії розділені на чотири Рів'єри:

  1. Герцег-Новська, курорти на березі Боко-Которської затоки, міста Герцег-Нові, Ігало, Котор, Тиват, Пераст.
  2. Будванська. Популярні дитячі пляжі Бечічі, Рафаїловичі, Петроваці, Будви; фешенебельний Світлана Стефан.
  3. Барська. Пляжі Сутоморе та Бара з відмінним яхт-клубом.
  4. Ульцинська. Багатокілометровий Великий пляж з блакитним прапором, Малий пляж з цілющим піском; найдовший купальний сезон.

Після вибору, погодження умов відпустки на морі, бронювання місць та номерів, оплати туру до Чорногорії з Хмельницького клієнти турагенції АНЕКС Тур одержують на електронну пошту або в месенджері файли з документами для відпустки. Квитки, ваучери, поліс страховки слід роздрукувати.

Формати турів в Чорногорію з Хмельницького

  • Більшість пропозицій туроператорів – пакетні тури із прямим перельотом або доставкою туристів на морські курорти наземним транспортом. У пакетній пропозиції ціна включає переліт/проїзд, трансфер в Чорногорії, проживання, страховку.
  • Досвідчені туристи та автовласники обирають вигідні пропозиції турів до Чорногорії з Хмельницького в форматі «тільки проживання». У каталозі турагенції АНЕКС Тур легко купити онлайн путівки із проживанням в рейтингових готелях за вигідними цінами. Тур оплачується в гривні, клієнти захищені від фішингу та овербукінгу.

Персональний пошук турів в Чорногорію з Хмельницького

Мрієте про спокійну відпустку в готелі для дорослих, відпочинок у недорогому готелі для шанувальників хайкінгу та екскурсій, відпустку з дітьми ближче до аквапарків? Важко вибрати між готелями в Утіху, Рафаїловичах, Будві та Петроваці? Не знаєте, на яких пляжах Чорногорії зручно відпочивати з дітьми?

Команда турагенції АНЕКС Тур на замовлення складає персональний список актуальних турів до Чорногорії з Хмельницького. Врахуємо всі побажання туристів: бюджет відпустки, вік туристів, близькість визначних пам'яток, рельєф місцевості, тип пляжу, концепція готелю.

Гарячі тури до Чорногорії

Відпочити у Герцег-Нові чи Бечічі під час високого сезону зі знижкою до 10-15% цілком реально. Просимо заздалегідь оформити замовлення на пошук туру в Чорногорію з Хмельницького: пропозиції лімітовані.

Чи потрібна віза для відпустки в Чорногорію з Хмельницького?

Усі варіанти відпочинку в Чорногорії з Хмельницького до 90 днів безвізові, включаючи авіатури та групові тури наземним транспортом країнами Східної Європи.

Для в'їзду до Чорногорії туристам з Хмельницького необхідні:

  1. чинний закордонний паспорт, чисті сторінки для штампів;
  2. туристична страховка; незалежно від віку туристів;
  3. підтвердження туристичної мети візиту (ваучер/бронь готелю);
  4. зворотній квиток / квиток до третьої країни.

Перед покупкою туру в Чорногорію з Хмельницького просимо перевірити терміни дії закордонних паспортів та документів для виїзду за кордон дітей та дорослих.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber