Тури в Чорногорію на жовтень

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію на жовтень 2024 ❤️ релакс, творчість та безтурботність

Чорногорія на жовтень

Гарячі путівки в Чорногорію на жовтень 2024 ❤️ релакс, творчість та безтурботність

Умиротворення – головна емоція курортної Чорногорії в жовтні. Непомітно розчиняються натовпи туристів на пляжах та ресторанах, замість водних активностей турфірми пропонують гастротури та поїздки в гори, готелі роблять вигідні знижки на проживання та СПА-процедури. Гарячий тур в Чорногорію для відпустки у жовтні зможете купити онлайн за допомогою пошукової системи каталогу на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Чорногорію - погода на жовтень

Поступово температура повітря та води стає нижчою, від +25-26°С до +18-20°С; туристи з пляжів Будванської та Герцег-Новської Рів'єр плавно перетікають на середньовічні вулиці міст та національні парки Чорногорії. Сезон дощів стартує наступного місяця. На початку жовтня на Ульцинській Рів'єрі триває купальний сезон, температура води на мілководді тримається в межах +21-22°С. Стабільний вітер приваблює на море Чорногорії кайтсерферів та віндсерферів.

Найкращі пляжі Чорногорії для відпустки у жовтні

Для купання в Адріатичному морі Чорногорії в жовтні варто обирати готелі вздовж Великого пляжу Ульциня, у закритих від вітру бухтах Петроваца та Рафаїловичі. Бетонні пляжі курорти Боко-Которської затоки підходять для прийому сонячних ванн, туристи віддають перевагу купанню в термальних джерелах та відпочинку в СПА-центрах Герцег-Новської Рів'єри.

Чим зайнятися в жовтневій Чорногорії

  • Саме час випробувати на собі магію лабіринтів середньовічних вулиць Котора: теплі камені стін створюють особливий мікроклімат, розсіяне сонячне світло надає урбаністичним пейзажам особливої чарівності.
  • Спелеотуризму дощі не страшні. Лабіринти печери Джалович, найбільшої і найдовшої печери Балкан, відкриєте на плато Пештерська. Спелеотуристи також відвідують у жовтні в Чорногорії печери Жупан, Осоя та Новаковича.
  • Ретрит-тури на еко-ферми Чорногорії розкривають всю чарівність гірських сіл в оточенні хвойних лісів. Приємно милуватися озерами, слухати гуркіт гірських річок, спостерігати за перелітними птахами.
  • Осіннє вбрання лісів Чорногорії в жовтні приваблюють сотні фотографів, художників та модних стилістів. Яскраві фарби на тлі синього неба та бірюзової води гірських озер розвивають уяву, підказують ідеї для нових витворів мистецтва та фешн-колекцій.

Спортивні події Чорногорії в жовтні

Підгориця проводить щорічний марафон, учасникам запропоновано траси для забігу на 5 км, півмарафон та марафонську дистанцію на трасі Підгориця-Даніловград.

Що спробувати у жовтні в Чорногорії

  1. чорба – класичний насичений чорногорський суп із м'ясом чи рибою, балканськими спеціями;
  2. штольці – місцеві великі мідії в білому соусі;
  3. пршут - в'ялене м'ясо в чистому вигляді, як смакова добавка в піці і салатах;
  4. чорногорські кисломолочні продукти та сири з молока корів та овець, що паслися на альпійських луках Чорногорських заповідників;
  5. жовтень – початок масового збору оливок в Чорногорії, на місцевих фермах обов'язково спробуйте олію першого віджиму без концентратів.

Гарячі тури в Чорногорію на жовтень

Найкращий вибір – відпустка в готелі все включено на узбережжя Адріатики та чи недорогі путівки за програмою «все включено» в готелі Котора, Будви, Герце-Нові. Допоможемо вибрати курорт та готель для спокійного чи активного відпочинку у жовтні в Чорногорії.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber