Тури в Чорногорію на червень

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію на червень 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Чорногорія на червень

Гарячі путівки в Чорногорію на червень 2024 ❤️ відпочинок з ANEX Tour

Початок високого сезону Чорногорії. У червні відкриті всі готелі, ресторани та аквапарки, турбюро пропонують сотні цікавих екскурсій національними парками Чорногорії, круїзи вздовж островів та Боко-Которською затокою. Купити онлайн гарячі путівки на відпочинок в Чорногорії реально на сайті турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Чорногорію - погода на червень

Вода в Адріатичному морі прогрілася до +21°С, на пляжах Бечичі, Петроваца, Бара та Ульциня повітря вдень перевищує +25°С. Температура вночі у червні на курортах Чорногорії рідко опускається нижче за +19°С. Максимальна кількість дощових днів – 5. Для екскурсій в горах та прогулянок каньйонами варто захопити куртку: температура на високогір'ї не перевищує +14-15°С.

Найкращі курорти Чорногорії для відпустки у червні

Сім'ї з дітьми вирушають на відпочинок у готелі вздовж Великого пляжу Ульцинської Рів'єри, Петроваць, Бечичі та Рафаїловичі.

Топові пляжі Будванської Рив'єри для відпочинку у червні в Чорногорії:

  1. дрібногальковий Пляж Яз, дві частини, загальна протяжність близько 1,5 км;
  2. піщано-гальковий Слов'янський пляж, ширина 20 м, довжина 1650 м;
  3. дві частини приватного пляжу Могрен розділені стежкою у скелях;
  4. Бечічі, найвідоміший пляж, довжина близько 2 км, чудова пляжна інфраструктура;
  5. 2 км пляжів острова Святого Миколая, зручно дістатися на водному трамваї.

Молодь воліє відпочивати на курортах Бар та Герцег Нові. Котор - оптимальний вибір відпочинку в червні в Чорногорії для шанувальників прогулянок середньовічними вулицями та гастротуристами. На початку літа варто поєднати відпочинок на пляжах із відвідуванням національних парків Чорногорії.

Чим зайнятися в червні в Чорногорії: фотосесії у найкрасивіших місцях

Сфотографуйте знаменитий пляж Яз на Будванській Рів'єрі, тут Rolling Stones і Madonna влаштовували чудові концерти. У червні Чорногорія потопає в зелені та квітах; помилуйтесь чарівним півостровом-готелем Свєті Стефан; порівняйте пейзажі Тіватської та Которської бухт.

Один із найкрасивіших оглядових майданчиків Чорногорії у червні – вид на каньйон Ціївни біля села Деляй. Приголомшує змієподібна форма річки в горах із оглядового майданчика Меандра Чехотіна. Найнетривіальнішим майданчиком червневої фотосесії Чорногорії стане стартовий майданчик парапланеристів на вершині гори Мойковац.

Фестивалі Чорногорії у червні

Будва приймає найбільший на Адріатиці міжнародний музичний фестиваль, неофіційну назву «Пісня Середземномор'я». Червень – основна дата щорічного танцювального фестивалю Будви.

Дуже незвичайний кінофестиваль відбувається у Которі: змагаються фільми з підводними зйомками та кінотворчість дайверів. Столиця Чорногорії Подгориця в червні проводить кілька культурних форумів та концерти на даху центру Будо Томовича.

Чорногорія в червні: що спробувати

  1. На другий сніданок замовте в кафе «домаче кафу» – каву по-турецьки, зварену в джезві на розпеченому піску.
  2. Після відвідування фортеці з червоними стінами у місті Нікшиць обов'язково скуштуйте місцеве пиво.
  3. У приморському ресторані замовте «хоботницю на жару»: відварений восьминіг попередньо доводиться до смаку на грилі.
  4. Тартар із чорногорського тунця – освіжаюча та дуже смачна ресторанна страва.

Гарячі тури в Чорногорію на червень

Телефонуйте менеджерам турагенції АНЕКС Тур, щоб отримати список актуальних гарячих путівок в Чорногорію в червні. Бечічі, Рафаїловичі, Петровац, Свєті Стефан, Ульцин – базові курорти для відпустки на Адріатиці в Чорногорії у червні.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber