Тури в Чорногорію на вересень

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію на вересень 2024 ❤️ чудеса, пляжі та скелі

Чорногорія на вересень

Гарячі путівки в Чорногорію на вересень 2024 ❤️ чудеса, пляжі та скелі

Повноцінний купальний сезон без спеки і дитячої суєти. Спокійна відпустка в Чорногорії з мрії стає реальністю: купити онлайн гарячий тур в Чорногорію у вересні на сайті турагенції АНЕКС Тур можна просто в ці хвилини.

Тури в Чорногорію - погода у вересні

Ідеальний час для спокійного пляжного відпочинку у Чорногорії – вересень. Температура води в межах +23-24°С, температура повітря на 2-5 градусів вище вдень і на 1-2 градуси нижче вночі. Сезон дощів буде пізнішим, небо безхмарне. Гірські райони Чорногорії у вересні часто зустрічають туристів температурою 13-15°С.

Вересневе диво Чорногорії: як побачити два сходи й заходу сонця за один день

Унікальне природне явище вбачають туристи в каньйоні Невідіо біля річки Шанік. У дні вересневого рівнодення сонце сходить на тлі пагорба Кравець і близько двох годин заходить за пагорбом Градац. Через півтори години в каньйоні Буковиці сонце знову сходить і повністю зникає з горизонту біля Войника.

Пляжні курорти Чорногорії у вересні

Всі Рив'єри Чорногорії продовжують обслуговувати туристів: на пляжах легко орендувати парасольку та шезлонг, купити путівки на морську прогулянку, круїз Боко-Которською затокою, квитки в аквапарки, дельфінарії, парки розваг. Популярні вересневі тури в готелі все включено Чорногорії: пляжі та басейни доступні цілодобово, працюють пункти прокату спорядження для снорклінгу та дайвінгу.

Замовте персональний вибір туру для відпустки у вересні в Чорногорії. Знайдемо путівки до готелів лакшері-класу, з цікавими СПА-програмами, актив-турами, з великою територією або поблизу найкрасивіших парків Чорногорії.

Чорногорія на вересень: знайомство з біосферними парками

Льодовикові озера, сходи, суворі скелі і запаморочливі пейзажі чекають туристів в національних природних парках Чорногорії. Вересень – чудовий час пролетіти на зип-лайні над річкою Тара в Дурмітор, відчути магічну чарівність лісів Проклетіє та Ловчен, прогулятися вздовж берегів Скадарського озера та озер Біоградської гори.

Фестивалі та свята Чорногорії у вересні

  • Наприкінці вересня Будва святкує День Шируна: фестиваль з концертами, театралізованими виставами та спеціальним рибним меню в ресторанах.
  • Нікшич проводить вересневі Дні культури з вечорами поезії та презентаціями нових книг.
  • Montenegro Open – головний тенісний турнір Чорногорії у вересні.
  • Багато фермерських господарств та еко-курорти Чорногорії у вересні влаштовують для туристів гастротури з виноробень, дні збору врожаю, фестивалі крафтових сирів та місцевих делікатесів.

Чорногорія у вересні: чим поласувати

  1. на всьому узбережжі Чорногорії ресторани включають у меню рибну чорбу - ситний густий суп червоного кольору зі шматочками свіжовиловленої риби;
  2. плескавиця – популярний у Чорногорії сербський варіант класичного бургера;
  3. місцевий виноград, великий і солодкий – найкращий перекус на пляжі та в аквапарку.

Гарячі тури в Чорногорію на вересень

Телефонуйте, допоможемо підібрати гарячі путівки в готелі з басейнами, на першій лінії, на курортах Боко-Которської затоки та найкращих пляжах Адріатичного моря.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber