Тури в Чорногорію з Харкова

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Харкова 2024 ❤️ цікаво та вигідно з ANEX Tour

Чорногорія з Харкова

Гарячі путівки в Чорногорію з Харкова 2024 ❤️ цікаво та вигідно з ANEX Tour

Чорногорія – приклад успішної трансформації прибережних рибальських містечок на розкішні курорти єврокласу. Низькі в порівнянні з курортами ЄС ціни, чудова природа та екологія, безліч історичних та природних пам'яток роблять тури на відпочинок до Чорногорії з Харкова одними з найпопулярніших напрямків літнього та зимового відпочинку.

Путівки в Чорногорію з Харкова: курорти на відкритому Адріатичному морі

Багато туристів вважають за краще зупинятися в готелях, все включено на курортах уздовж відкритого узбережжя Адріатики. Тут бувають хвилі, тому для відпочинку з дітьми сім'ї обирають бухти з піщаним дном або прикриті хвилерізами пляжі.

Популярні курортні агломерації Чорногорії в турах з Харкова:

  1. Будванська Рів'єра. Будва, пляж Джаз, пляжі та готелі Бечичі-Рафаїловичі, пляж Каменево.
  2. Мілочер і Светі Стефан з Королівським пляжем.
  3. Петровац, пляжі Лучиця та Буляриця.
  4. Сутоморе та Бар, включаючи пляжі Чан та Шушан.
  5. Діброва з Великим і Малим пляжами, Утеха.
  6. Ульцинська Рів'єра з нескінченною смугою широких піщаних пляжів.

Відпустка в Чорногорії з Харкова: курорти Боко-Которської затоки

Найбільший фіорд на півдні Європи входить в топ наймальовничіших місць планети. Найвідоміші туристичні міста – Котор, Тіват, Пераст, Герцег-Нові, бальнеологічний курорт із термальними водами Ігало. Відпочинок у Боко-Которській бухті відрізняється іншим ритмом: вдень популярний яхтинг, морські прогулянки, дайвінг, увечері туристи веселяться у нічних клубах та казино. Зручних відпочинку з дітьми пляжів мало, переважають плити, пляжні клуби з басейнами.

Зимовий відпочинок в Чорногорії з Харкова

За якістю трас, оснащеності гірськолижних комплексів та рівнем сервісу шале в горах Чорногорія не поступається найвідомішим альпійським курортам. Ціни суттєво нижчі.

Основні гірськолижні курорти Чорногорії в турах з Харкова:

  • Жабляк, три скі-центри, перепади високі до 750 м, загальна довжина трас 14 км;
  • Калашин, два скі-центри, 16 трас, загальна довжина маршрутів 15 км.

Пакетні тури до Чорногорії з Харкова

Зручний формат відпустки: включені місця на авіачартер або автобусний чартер, туристична страховка, трансфер по Чорногорії до готелю, проживання. В описі туру на сайті турагенції АНЕКС Тур відразу видно - на якому курорті знаходиться готель, як далеко від моря, що є на території комплексу, яке пропонують туристам.

Програма «тільки проживання» в Чорногорії для туристів Харкова

Вважаєте за краще подорожувати власним автомобілем або віртуозно викуповуєте квитки лоукостерів? Турагенція АНЕКС Тур забронює готель на ім'я туристів без ризику втратити гроші при оплаті на невідомий розрахунковий рахунок або овербукінгу онлайн-агрегаторів. Номери в деяких готелях викуплені до початку сезону, ціна проживання та харчування нижче за стійку готелю. Порівняйте самі, онлайн-каталог турів доступний 24/7.

Гарячі тури в Чорногорію з Харкова

Реальна можливість отримати 100% відпочинку на європейському курорті за ціною на 25-30% нижчою за стандартну. Гарячі путівки продають швидко, рішення про покупку туру необхідно прийняти оперативно. Перевірте заздалегідь готовність документів для виїзду за кордон.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber