Тури в Чорногорію з Ужгорода

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Ужгорода 2024 ❤️ елітний та бюджетний відпочинок на Адріатичному морі

Чорногорія з Ужгорода

Гарячі путівки в Чорногорію з Ужгорода 2024 ❤️ елітний та бюджетний відпочинок на Адріатичному морі

Готелі все включено Чорногорії з дитячою концепцією, фешенебельні резорти 5* з власними пляжами, сімейні пансіонати зі сніданками, недорогі готелі на курортах – вибір путівок для відпочинку в Чорногорії з Ужгорода в онлайн каталозі АНЕКС Тур приємно здивує.

Тури в Чорногорію з Ужгорода зручно купити онлайн

Комунікація з менеджерами турагенції телефоном та в месенджерах. Після погодження умов подорожі, бронювання номера в готелі та оплати путівок туристи одержують повний пакет документів для відпустки. Ваучери на трансфер та розміщення в готелі, квитки та поліс туристичного страхування потрібно роздрукувати.

Гнучкі формати турів до Чорногорії з Ужгорода

У туристів є можливість обрати:

  • пакетний тур з повністю оплаченими базовими опціями (проживання, переліт/проїзд, груповий трансфер, страховка, іноді харчування);
  • путівку за програмою «Тільки проживання» – турагенція від імені туристів бронює номер у готелі; клієнти самостійно обирають страхову компанію та спосіб проїзду на курорт.

Рекомендуємо порівняти ціни турів, вивчити маршрути та час проїзду до аеропортів, альтернативні способи дістатися на курорти Чорногорії та вибрати найвигідніший тур в Чорногорію з Ужгорода.

Відпочинок в Чорногорії з Ужгорода для сімей з дітьми

У Чорногорії десятки пляжів з Блакитними прапорами, розвинена інфраструктура дитячих розваг. Популярні курорти сімейного формату: Будванська Рів'єра, Ульцинська Рів'єра, Сутоморе.

Найкращі пляжі Чорногорії для відпустки з дітьми:

  1. Калардо та Хорізонті – Тіват, Герцег Новська Рів'єра;
  2. Велика Пляжа – Ульцинська Рів'єра;
  3. Трстено та Бечічі – Будванська Рів'єра.

Аквапарк Будви зробив Будванську Рів'єру найпопулярнішою для відпочинку з дітьми у Чорногорії туристів з Ужгорода.

Відпустка в Чорногорії для активних туристів

Середньовічні квартали Будви, Твата, Котора, старовинні монастирі та автентичні чорногорські села у горах приваблюють тисячі туристів та інстаблогерів. На шанувальників хайкінгу та велотуризму чекають марковані маршрути вздовж узбережжя Боко Которської затоки та Скадарського озера, у природному заповіднику Дурмітор. Яхтсмени воліють відпочивати ближче до марин Тівата та Бара. Дайверів приваблюють затонули кораблі та підводні печери.

Під час вибору туру до Чорногорії з Ужгорода врахуйте фестивальний графік курортів, концерти світових зірок та театральні прем'єри, міжнародні спортивні змагання, сезон збирання винограду та дегустацію молодого вина.

Гарячі тури в Чорногорію з Ужгорода

Відпочивайте на пляжах Адріатичного моря та Боко-Которської затоки зі знижкою до 20%. Вигідні пропозиції доступні за програмами раннього бронювання, акціями готелів і туроператорів, як викуп відмовних турів. Для отримання актуальної інформації про гарячі тури в Чорногорію з Ужгорода зв'яжіться з менеджерами турагенції АНЕКС Тур.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber