Тури в Чорногорію з Вінниці

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Вінниці 2024 ❤️ європейський курорт

Чорногорія з Вінниці

Гарячі путівки в Чорногорію з Вінниці 2024 ❤️ європейський курорт

Чорногорія лише набирає обертів у програмах європейських та арабських туроператорів. Поки ціни не зрівнялися з топовими курортами ОАЕ та Європи, відпочиньте на Адріатиці, в Боко-Которській затоці або чудових гірськолижних курортах країни. Путівки на відпочинок в Чорногорію з Вінниці купити онлайн самостійно реально за кілька хвилин.

Тури в Чорногорію з Вінниці: курорти Боко-Которської затоки

Найбільший фіорд Європи – головна туристична пам'ятка Чорногорії. На берегах бухти завдовжки 28 км та площею 146 кв. км розташовано кілька курортних містечок:

  • Котор. Старий центр – частина всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, збереглися будинки XVI-XVII століть. Працює океанаріум, по двох берегах вузької затоки розтягнулися ланцюжки пансіонатів та готелів.
  • Перест. Венеціанський середньовічний шарм, довга бетонна набережна.
  • Тіват з ботанічним садом, причалами та яхт-клубами та міжнародним аеропортом.
  • Герцег Нові, космополітичне місто-парк із нічними клубами та насиченою фестивальною програмою.
  • Ігало – головний термальний курорт Чорногорії, на березі кілька комплексів із відкритими басейнами.

Особливість курортів Боко-Которської затоки – дефіцит зручних для дітей та маломобільних пляжів. В основному доступ до води з бетонних плит.

Відпочинок в Чорногорії з Вінниці: курорти з прямим виходом до Адріатичного моря

Скелі змінюються секретними бухтами та вузькими смужками піщаних пляжів. Приморські курорти Чорногорії обирають сім'ї з дітьми, любителі морських купань, снорклінгу, дайвінгу, прогулянок вздовж моря.

Всі курорти відрізняються інфраструктурою, доступністю пляжів, набережними, курортним ритмом:

  1. унікальний готель-півострів Светі Стефан;
  2. суперсучасні СПА-резорти з власними пляжами в Бечічі та Петроваці;
  3. сімейні готелі все включено з панорамними краєвидами на морський захід сонця;
  4. курортні зони з апарт-готелями та клубними резиденціями;
  5. приватні вілли з басейнами.

Порівняти найкращі приморські курорти Чорногорії можна на нашому сайті. Під замовлення складаємо список готелів на курортах із піщаним пляжем, басейном, дитячим клубом чи аквапарком.

Чорногорія з Вінниці: гірськолижні курорти

Високі гори, територія заповідників, сучасна інфраструктура, відмінний сервіс та ціни в 2-3 рази нижчі за альпійські курорти. Траси в Чорногорії популярні в новачків та досвідчених лижників, тут відбуваються міжнародні змагання. Найкращі траси в Колашині та в Дурміторі (місто Жабляк).

Як купити онлайн гарячий тур в Чорногорію з Вінниці?

У системі пошуку заповніть основні дані, скоротить список за допомогою фільтрів. Порівняйте номери, тип харчування, готелі, курорти, ціни з різними датами вильоту та тривалістю туру.

Гарячі тури запитуйте у менеджера турагенції ANEX Tour. Готелі все включено 5* в Чорногорії на 40-200% дорожче за міські зі сніданками. Заповніть заявку онлайн. Наш менеджер зв'яжеться для уточнення деталей туру. Покупці пакетного тура одержують квитки на проїзд або переліт, ваучер на трансфер та поселення в готелі, туристичну страховку.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber