Тури в Чорногорію з Кишинева

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі тури на відпочинок в Чорногорії з Кишинева 2024 ❤️ ANEX Tour

Чорногорія з Кишинева

Гарячі тури на відпочинок в Чорногорії з Кишинева 2024 ❤️ ANEX Tour

Готове рішення для українських туристів: проживання, проїзд, трансфер до готелю та туристична страховка входять в ціну путівки з Кишинева до Чорногорії. Відпочинок у респектабельній європейській країні на березі Адріатичного моря сподобається і дорослим, і дітям.

Чим вигідні путівки в Чорногорію з Кишинева

Компанія задовго до початку високого сезону перевіряє готелі, вивчає пляжі з Блакитними прапорами та актуальні туристичні маршрути. З готелями, авіакомпаніями та страховиками укладено партнерські угоди. Результат – комплексна ціна пакетного туру до Чорногорії з Кишинева коштує на 15-40% дешевше за самостійну купівлю авіаквитків, страховки та бронювання готелю.

Чому путівки в Чорногорію з вильотом з Кишинева з ANEX Tour надійні

Компанія з багаторічним успішним досвідом роботи на ринку мінімізує ризики туристів. При самостійній купівлі квитків та бронюванні готелів на неперевірених сайтах високий ризик фішингу та овербукінгу. Купівля путівки до Чорногорії з Кишинева в турагенції АНЕКС Тур захищає туристів від шахрайства, невигідних валютних конвертацій, ризику отримати відмову від поселення в готелі.

Як купити онлайн тур до Чорногорії з Кишинева на сайті АНЕКС Тур

1. Вибрати курорт:

  • найпопулярніші морські розташовані в центральній частині чорногорського узбережжя: ланцюжок курортних містечок із казино, нічними клубами, п'ятизірковими результатами та сімейними готелями – Будва, Бечічі, Рафаїловичі, Свєті Стефан;
  • 5 місяців купальний сезон на Боко-Которській Рів'єрі - Тіват, Котор, Ігало, Пераст;
  • улюблене місце дайверів та кайтсерферів – Ульцинська Рів'єра на кордоні з Албанією, курорти Ульцинь, Ада-Бояна;
  • між муром та Скадарським озером простяглися 46 км пляжів Барської Рів'єри, містечка Сутоморе, Бар, Утіха, Добра-Вода.

2. Вибрати готель. Не зважати на кількість зірок. Порівняти відстань до пляжу, рейтинги, безкоштовні та платні опції, кількість басейнів, ресторанів, СПА-програми, відгуки туристів.

3. Вибрати дати відпустки в Чорногорії з вильотом із Кишинева. Система пошуку в картці готелю пропонує актуальні ціни відпочинку з різними датами вильоту та тривалістю відпочинку. Легко самостійно вибрати найвигідніший варіант.

Як купити гарячий тур в Чорногорію з Кишинева

Залишити заявку менеджеру турагенції АНЕКС Тур. Мати повний пакет документів для виїзду за кордон: закордонний паспорт (віза не потрібна), дозвіл на виїзд дитини.

Як дістатися до Кишинева для вильоту в Чорногорію

Тури доступні українським туристам незалежно від фактичного перебування на території України чи Європи. Дешевше та швидше їхати з України автобусом: від Одеси до Кишинева всього 2 години. Автоперевізники пропонують прямі рейси до аеропорту Кишинева з різних обласних центрів країни.

Чи є питання про відпустку в Чорногорії з вильотом з Кишинева?

Телефонуйте, відповімо. Підготуємо список актуальних турів для сімей з дітьми, пенсіонерів, корпоративного тімбілдінгу, фрілансерів, молоді. Допоможемо обрати готель, категорію номера, концепцію харчування. Підкажемо, які курорти створені для релаксу чи активного відпочинку.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber