Тури в Чорногорію з Румунії

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Румунії 2024 ❤️ відпочинок на Адріатичному морі

Чорногорія з Румунії

Гарячі путівки в Чорногорію з Румунії 2024 ❤️ відпочинок на Адріатичному морі

У топові позиції рейтингів найкінематографічніших заток Європи обов'язково входить найкрасивіша Боко-Которська затока: блакитна вода, високі гори та атмосферні середньовічні міста з венеціанським шармом. Оцінити пишність найбільшого фіорду півдня Європи та пляжів з Блакитними прапорами на Адріатичному морі просто. Загляньте в онлайн каталог турагенції АНЕКС Тур. Після перегляду турів в Чорногорію з Румунії вигідні путівки на відпочинок зручно купити онлайн без візиту до офісу турагенства.

Які курорти Чорногорії популярні в турах з Румунії

Довжина узбережжя Чорногорії на Адріатиці всього 293 км, за час відпустки легко порівняти пляжі з піском, галькові, у важкодоступних бухтах із гротами. Відпустка в Чорногорії підходить всім – сім'ям з маленькими дітьми, дайверам, гастротуристам, для розслабленого відпочинку біля моря та ретриту.

Топ 4 Рів'єри Чорногорії в турах з Румунії:

  1. Будванська Рів'єра. 35 км. пляжів, деякі пов'язані між собою пішохідними тунелями в скелях. У каталозі турагентства АНЕКС Тур легко знайти тури з Румунії до Чорногорії з проживанням в готелях Будви, Бечичі, Рафаїловичі, Свєті Стефан, Петровац. Багато пляжів з дрібним піском та галькою, зручним входом у море, з чудовою курортною інфраструктурою.
  2. Ульциньска рів'єра. Ланцюжок пляжів із піском, Велика Пляжа – понад 15 км. Курорт популярний у сімей з дітьми та шанувальників віндсерфінгу. На острові Ада Бояна найбільше селище нудистів на Балканах.
  3. Герцег-Нівська Рів'єра. Кращі пляжі Боко-Которської затоки – замість бетонних платформ Котора й Тівата дрібна галька та порівняно пологий вхід у воду. В Герцег-Нові багато нічних клубів. На курорті Ігало десятки бальнеолікарні.
  4. Барська Рів'єра. 9 км пляжів, поряд біосферний заповідник на Скадарському озері. Влітку відбувається безліч фестивалів. Пісок пляжів Сутоморе має цілющі властивості.

При виборі путівок з Румунії в Чорногорію зверніть увагу на назву курорту, пляж, інфраструктуру поблизу готелю. В онлайн каталозі турів з Румунії до Чорногорію легко порівняти рейтинги готелів, фотографії, точне розташування готелю на карті. Уважно вивчіть опис готелю: сейф в номері, власний пляж, ресторан значно підвищують якість відпочинку в Чорногорії з Румунії.

Відпустка в Чорногорії з Румунії: персональний список найкращих турів

Під замовлення знайдемо путівки до готелів все включено 4-5* з власними пляжами та комплексами басейнів. Допоможемо знайти оптимальний готель для активних мандрівників, групового семінару, віддаленої роботи біля моря. Врахуємо вік туристів, рельєф місцевості, тип харчування, плани на екскурсії та морські розваги, бюджет відпустки.

Гарячі тури з Румунії в Чорногорію

Команда турагенції АНЕКС Тур щодня моніторить ринок путівок. Знаємо, скільки коштує відмовний тур, коли вигідні знижки на відпочинок у Чорногорії з виїздом з Румунії, на якому курорті вигідно відпочивати сім'ям із дітьми чи вимогливим туристам.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber