Тури в Чорногорію з Івано-Франківська

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі путівки в Чорногорію з Івано-Франківська 2024 ❤️ на найкрасивіше європейське море

Чорногорія з Івано-Франківська

Гарячі путівки в Чорногорію з Івано-Франківська 2024 ❤️ на найкрасивіше європейське море

Східне узбережжя Адріатичного моря по праву вважають європейською перлиною: максимальна прозорість води, гарні острови, сосни над пляжами, розслаблений ритм життя приморських курортів. Провести відпустку на Адріатичному морі просто: путівки до Чорногорії з Івано-Франківська легко купити онлайн за кілька хвилин. В онлайн каталозі турагенції АНЕКС Тур зібрані пропозиції від різних туроператорів.

Недорогі тури в Чорногорію з Івано-Франківська: Герцег-Новська Рів'єра

Найпівнічніші курорти Чорногорії розташовані в найбільшій на півдні Європи фіорді – Боко Которській затоці. У Рів'єру входять курорти:

  1. Герцег Нові – зручний вхід у воду, багато нічних клубів;
  2. Ігало – найпопулярніший бальнеологічний курорт на термальних джерелах;
  3. Тіват – найкрасивіший порт і набережні у венеціанському стилі;
  4. Пераст та найближчі мальовничі острови;
  5. Котор – гарні галькові пляжі, суворі фортеці, мальовничий Старий центр.

Тури в Чорногорію з Івано-Франківська з відпочинком на курортах Боко Которської затоки рекомендуємо активним мандрівникам: безліч пішохідних та велосипедних маршрутів, цікаві морські прогулянки.

Відпочинок в Чорногорії з Івано-Франківська: Будванська Рів'єра

Оптимальний вибір для відпустки з дітьми: на пляжах Бечичі, Рафаїловичі та Петроваца створені всі умови для відпочинку малюків. Працюють місяць парки, зручно пересуватися з дитячими візками. Дорослим туристам цікаво побувати на пляжах біля півострова-готелю VIP класу Свєті Стефан, прогулятися пішохідними тунелями між бухтами.

Чорногорія з Івано-Франківська: Барська Рів'єра

На курортах Бар та Сутоморе часто проходять цікаві фестивалі та ярмарки. Місцеве узбережжя подобається дайверам та гастротуристам. Поблизу розташоване Скадарське озеро з пляжами, прокатом спорядження для кайтсерфінгу, сапсерфінгу.

Тури до Чорногорії з Івано-Франківська: Ульцинська Рів'єра

Найдовший пляж Чорногорії – Велика Пляжа, 16 км, нагороджений Блакитним прапором за бездоганну чистоту води. Мала Пляжа з особливим цілющим піском рекомендована для профілактики захворювань суглобів. Готелі включено Ульциня оптимальні для відпочинку з дітьми.

Що включено у ціну путівок в Чорногорію з Івано-Франківська?

Більшість туроператорів пропонують пакетні тури, в ціну включено проживання, проїзд/переліт, трансфер, страховка. Якщо харчування включено в ціну туру з Івано-Франківська, ця інформація є в каталозі. Щоб точно розрахувати бюджет відпустки на Адріатичному морі, в описі готелю варто звернути увагу на статус пляжу – власний або муніципальний.

Гарячі тури в Чорногорію з Івано-Франківська на море

Туроператори іноді продають путівки до Чорногорії з Івано-Франківська зі знижками щодо акції чи відмовними. Дисконт до 10-20%, якість сервісу та опції туру залишаються незмінними. Якщо хочете купити онлайн гарячий тур в Чорногорію з Івано-Франківська з вигідним дисконтом, радимо залишити заявку турагенції АНЕКС Тур. Наша команда щодня моніторить ринок путівок.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber