Тури в Чорногорію із Запоріжжя

+3 дні

Курорти Чорногорії

Гарячі тури в Чорногорію із Запоріжжя 2024 ❤️ королівська відпустка з невисокими цінами

Чорногорія із Запоріжжя

Гарячі тури в Чорногорію із Запоріжжя 2024 ❤️ королівська відпустка з невисокими цінами

Тут знімають культові серіали, пірнають до кораблів, що затонули, ласують уловом дня в тавернах, вирушають у гори або до озер і ввечері повертаються на найкрасивіший захід сонця над Адріатикою. Відпустка в Чорногорії із Запоріжжя – ідея на мільйон за дуже скромних витрат на купівлю путівок.

Пакетні тури в Чорногорію із Запоріжжя: просто та вигідно

Готелі турфірми бронюють заздалегідь, обирають найкращі пропозиції легендарних Рів'єр Чорногорії: готелі все включено, зі сніданками, на море та у Боко-Которській затоці. Ціна путівки до Чорногорії із Запоріжжя від турагенції АНЕКС Тур включає проживання, переліт чи проїзд автобусом, трансфер до готелю, страховку на час відпустки. Умови харчування вказані в описі туру.

Система пошуку автоматично пропонує варіанти путівок на найближчі дати з різною тривалістю відпустки. Легко порівняти, вибрати найвигіднішу пропозицію, купити онлайн тур до Чорногорії із Запоріжжя без візиту до офісу турагенції.

Путівки в Чорногорію із Запоріжжя – програма Only Hotel

Подорож до Чорногорії на власному автомобілі відкриває перед туристами унікальні можливості самостійно планувати відпустку. Турагенція АНЕКС Тур бронює номер у готелі за вигідною ціною, без ризику фішингу. Поселення в готелі на основі ваучера, PDF-файл надсилаємо на електронку.

Чорногорія із Запоріжжя: відпочинок з дітьми

У Чорногорії чудові умови для оздоровлення дітей: десятки пляжів із Блакитним прапором, хвойні ліси із бактерицидними фітонцидами, цікаві хайкінг-маршрути для кардіонавантаження.

Топ 6 курортів Чорногорії для відпустки з дітьми із Запоріжжя:

  1. Бечічі. 2 км піску, ігрові дитячі зони, аквапарк, магазини, дитячі шоу.
  2. Будва. Є піщані пляжі, найбільший у країні аквапарк, безліч дитячих майданчиків, барвисті фестивалі.
  3. Петровац. Мальовничі пляжі в оточенні скель та оливкових гаїв, пішохідні тунелі для проходу на віддалені пляжі, чудові сімейні готелі з басейнами.
  4. Сутоморе. Недорогий курорт з оновленою набережною, дрібногальковими пляжами, багато апарт-готелів за крок від моря.
  5. Ульцинь. Пологий піщаний вхід у воду, дрібне море прогрівається рано – ідеальні умови для малюків.
  6. Светі Стефан. Рожева дрібна галька створює неповторний відтінок води, пляж доглянутий та безпечний.

Відпочинок в Чорногорії із Запоріжжя: літо

Адріатичне море, прозоре, солоне, манить підводними скарбами та смачними дарами моря. Включіть у план відпустки круїз Боко-Которською затокою, поїздку на Скадарське озеро, прогулянки атмосферними приморськими містами з венеціанською архітектурою.

Відпустка в Чорногорії із Запоріжжя: зима

Скі пас в Чорногорії коштує в 2-3 рази дешевше за Італію або Словенію. Найкращі гірськолижні курорти Чорногорії: Колашин 1450 та Колашин 1600, Савін Кук, Яворовача.

Взимку відомий відпочинок на геотермальному курорті Ігало в Боко-Которській затоці, тут розташований найбільший реабілітаційний центр країни.

Гарячі тури в Чорногорію із Запоріжжя

Вони існують, потрібно швидко ухвалити рішення про купівлю путівки, виїхати найближчими днями, мати повний пакет документів для виїзду дітей та дорослих за кордон. Візи не потрібні.

Тури в Чорногорію з інших міст та країн

Тури в Чорногорію по місяцям

TelegramViber